Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Hotel Transylvánie

soundtrack-hotel-transylvanie-472809.jpg

Soundtrack Hotel Transylvánie má 8 fanoušků · Stát se fanouškem

Málokdo o Draculovi ví, že není jen princem temnoty, ale také vlastníkem stylového Hotelu Transylvánie - luxusního pětihvězdičkového resortu, kde se mohou všechna monstra světa (tedy Frankenstein, Mumie, vlkodlaci, Zombie, neviditelný muž a spoustu dalších) dostat daleko od všech a být jen sami sebou v bezpečném prostředí bez lidí. Ale pro Drákulu existuje ještě daleko důležitější důvod, proč držet obyčejné smrtelníky dál od Hotelu Transylvánie: aby ochránil Mavis, svojí milovanou náctiletou dceru. Jako většina teenagerů i Mavis chce opustit hnízdo a prozkoumávat velký svět za hranicemi hotelu. Jenže to je myšlenka, která Draculu skutečně děsí! A navíc se blíží termín, kdy se budou ve velkém stylu slavit narozeniny jeho milované Mavis a v hotelu se nečekaně objeví člověk…


Soundtrack Hotel Transylvánie Video Překlad Karaoke
Poslední píseň video karaoke
Video Překlad Karaoke
Hush Little Baby by Adam Sandler
Call Me Mavy by Traci L video
Daddy's Girl by Adam Sandler
Sexy And I Know It by LMFAO
Where Did The Time Go Girl by Kevin James, CeeLo Green video
Sweet 118 by Andy Samberg video
Helpless by Peter Tvrznik video
The Zing by Robert Smigel, Adam Sandler and Dennis White video
Roblem (The Monster Remix) by Becky Gomez feat. Will i Am video karaoke
Přehrát celé album

Soundtrack Hotel Transylvánie ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.