Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Film mých snů 2

teen-beach-551259.jpg

Soundtrack Film mých snů 2 má 23 fanoušků · Stát se fanouškem

Druhý díl Filmu mých snů se odehrává několik měsíců po perfektním letním dobrodružství Macka Bradyho. Po návratu do školy Macka Brady pod tlakem domácích úkolů zjišťují, jak je těžké udržet jejich vztah. Najednou se k jejich velkému překvapení objeví přátelé z WET SIDE STORY (WSS). I když jsou rádi, že se sešli, Macka Brady ví, že „skutečný" a filmový svět nejdou dohromady. A tak se snaží přesvědčit děti z WSS, aby se vrátili tam, kam patří. Ale Lelese rozmanitý moderní svět líbí a nechce z něj odejít,ostatní také ne. Avšak když Macka Brady zjistí, že děti z WSS zmizí nadobro, pokud zůstanou v reálném světě, musí začít spolupracovat a využít kouzla Lelina náhrdelníku, aby dostali děti z WSS bezpečně domů, než bude příliš pozdě.


Soundtrack Film mých snů 2 Video Překlad Karaoke
Best Summer Ever video
On My Own video česky
Falling For Ya video česky
Right Where I Wanna Be video
Wanna Be With You video
Twist Your Frown Upside Down video česky
Silver Screen video
Sabrina Carpenter - Rescue Me video karaoke
Gotta Be Me video česky
Meant To Be ( Reprise 3 ) video česky
That's How We Do video karaoke
Přehrát soundtrack

Soundtrack Film mých snů 2 ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.