Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack - Fakjů pane učiteli 2 2015

soundtrack-fakju-pane-uciteli-551285.jpg

Soundtrack - Fakjů pane učiteli 2 má 7 fanoušků · Stát se fanouškem

Zeki Müller (Elyas M'Barek) pověsil gaunerství na hřebík a rozhodl se pro dráhu učitele. Brzké vstávání, nevypočitatelní žáci a věčné opravování písemek ho ale postupně začínají štvát. Do toho si ještě ředitelka Gersteová (Katja Riemann) usmyslí, že nejlepší způsob, jak zlepšit škole jméno, je navázání mezinárodního partnerství s thajským gymnáziem. Proto jsou Zeki a Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurth) vysláni do Thajska, doprovázeni žáky z 10.B, kteří se po celou cestu snaží být ještě nesnesitelnější než dřív. V Thajsku poté propuká konkurenční boj s učitelem z tamního gymnázia, snobským Haukem Wölkim (Volker Bruch), který má jediný cíl - ukončit Zekiho kariéru.


Fakjů pane učiteli 2 Video Překlad Karaoke
Lena - Wild & Free video česky
Fakju Göhte 2 Beat video
Walk off the Earth - Rule The World video česky
Charli xcx - famous video česky
Djorkaeff and Beatzarre feat. Nico Santos - Its gonna be alright
Přehrát soundtrack

Soundtrack - Fakjů pane učiteli 2 ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.