Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Cindy 1984

soundtrack-cindy-560572.jpg

Cindy je mladá dívka z Brooklynu. Jejím otcem je italský emigrant a její nevlastní matka využije každé příležitosti, aby Cindy připoměla, že byla počata z hříchu svého otce s jistou lehkou dívkou. Samozřejmě nesmí chybět dvě rozkošné nevlastní sestry. Rodina se přestěhuje do Říma a nevlastní matka Muriel doufá, že se jí s dceruškami podří proniknout mezi vrstvu římske aristokracie. Ironii osudu, tak jako v pohádce "O Popelce" je to Cindy, kdo potká, aniž by to tušila, pravého prince Mizia. Jeho rodiče samozřejmě jejich lásce nepřejí, ale na konec, tak jako v pohádce, včechno dobře dopadne a Mizio a Cindy mohou být spolu jako Popelka a její krásný princ.

Video Překlad Karaoke
Stay by Bonnie Bianco & Pierre Cosso video česky karaoke
Just A Friend by Bonnie Bianco video
Pizza by Bonnie Bianco video
Twelve by Oliver Onions
It's Goodbye by Bonnie Bianco video
No Tears Anymore by Bonnie Bianco video česky
Love Me Too Much by video
Rhapsody by Bonnie Bianco video
Jeff B. by Oliver Onions
Night Time by Bonnie Bianco video
Přehrát celé album

Soundtrack Cindy ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.