Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack Camp Rock 2 Velký koncert 2010

camp-rock-109761.jpg

Soundtrack Camp Rock 2 Velký koncert má 3197 fanoušků · Stát se fanouškem

Film pojednává o soupeření Camp Rocku a Camp Staru, táborů u jezera, jejichž zakladatelé a lídři jsou velcí rivalové. Když první den Camp Star přebere Camp Rocku většinu zaměstnanců, pro tábor Camp Rock je to velká rána. Naštěstí je tady Mitchie, Shane a parta lidí, kteří chtějí kemp zachránit. Mitchie se s vervou pustí do organizování a zdá se, že vše klape, jak má, ale jen do chvíle, než někteří začnou pochybovat nad tím, který kemp je vlastně lepší. Camp Rock tedy učiní razantní krok - vyzve Camp Star na souboj. Zakladatele Camp Staru napadne, že rozhodnout, kdo se stane vítězem turnaje, by měli televizní diváci. Začnou tedy velké přípravy obou kempů a Mitchie je do nich tak zabraná, že začne všem kolem sebe ubližovat a na všechny křičet. Ostatní se rozhodnou, že ji v jejím úsilí nenechají samotnou a společně se pustí do práce. Ve filmu je chytře zachyceno trápení obou kempů, zejména Camp Rocku, a ukazuje se také, že peníze nejsou všechno. Ve finále soutěž prospěje oběma kempům.


Soundtrack Camp Rock 2 Velký koncert Video Překlad Karaoke
Jan Bendig & Ewa Farna - Stejný cíl mám dál video karaoke
Video Překlad Karaoke
Brand New Day video česky karaoke
Fire video česky karaoke
Can't Back Down video česky karaoke
It's On video česky karaoke
I Wouldn't Change A Thing video česky karaoke
Heart and Soul video česky karaoke
Youre My Favourite Song video česky karaoke
Introducing Me Full Song video česky karaoke
Tear It Down video česky karaoke
What We Came Here For video česky karaoke
This Is Our Song video česky karaoke
It's Not Too Late video česky karaoke
Walking in my shoes video česky karaoke
Přehrát celé album

Soundtrack Camp Rock 2 Velký koncert ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.