Playlisty Kecárna
Reklama

I Leave It Up To You - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Kdo přidá text ?
Ve filmu se Martin Holec, mladík z Mladé Boleslavi (Jan Potměšil) stane v Praze obětí podvodu vychytralého veksláka Bínyho (Roman Skamene). Protože chce své peníze zpátky, začne pracovat pro vekslácký gang a rychle zapadne do prostředí velkých peněz, bouřlivých oslav, prostitutek, ale i policejních zátahů.
Během kšeftu je zastihne boss veksláků (Jaromír Donát) a okrade je o veškeré peníze. Oznámí to na policii. Martin uvidí v televizi reportáž o hledaném Harym (Tomáš Hanák) a Richardem (Josef Nedorost), proto je okamžitě jde varovat na ubytovnu. Mezitím už přijíždí VB a utíká do patra. Richard a Martin skočí z balkonu, ale Hary má závratě, spáchá sebevraždu. Poté vedou celý gang k soudu. Jediný boss vyvázne bez trestu. Martinovi řeknou veksláci pravdu o Evě: je to prostituka, která ho měla sledovat po celou dobu. Závěr filmu končí tím, že sedí v autě a brány se zavírají. Poté je záběr z kamery, kdy jde po chodníku a nabízí mu bony.

Text přidal BlueAngel

Video přidal BlueAngel

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.