Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu
playlist

Bleach Beat Collection
Session 3
Volume 1
Track 3
Ulquiorra Cifer (Namikawa Daisuke) - Voice MessagePouze Povídání....

Text přidala fancy

Video přidala fancy

Jako postava:
Jsem Cuatro Espada, Ulquiorra Ciffer.
Nazpíval jsem písničky a teď chcete komenty?
Hm, nemyslím, že mi zpívání jde.


Mimo postavy:

Ano! Mimochodem, díky za poslech této Bleach Beat Collection.
Jmenuji se Namikawa Daisuke. Takto si myslím, že by Ulqiorra reagoval, když mi řekli, že chtějí abych jako on zpíval.

Byl jsem skutečně překvapen a ptal jsem se, jestli to myslí vážně. A komenty? Ale teď budu o Ulqiorrovi vyprávět víc.


Je naprosto lhostejný a jde z něj skutečně negativní energie. Skutečně jsem si myslel, že písničky jsou mimo Ulquiorrovho tónu a rytmu protože zpívání mi nejde? Pomalá písnička byla více složitá než jsem předpokládal, trvalo to dlouho.


Ale co je tohle Ulquiorrovstvo? Myslel jsem, že je skutečně prudké vyražení pro postavu zpívat. Každý v produkci miloval Bleach a řekli mi, err, takhle to Ulqiorra cítí.

Jak jsem na tom pracoval, také jsem myslel, že by to mělo být takto. Udělal jsem to tak jak jsem chtěl, protože se mi to nelíbilo původní. Udělal jsem z Ulqiorru Prima Donu! Mimochodem, setrvejte a poslechněte si to všichni! Hodně toho poslouchejte, dobře? Později v anime přijdou překvapení.


Myslíte, že to přichází, že to přichází. Ano! Manga začíná být skutečně krutá. Tak jak to přichází, je čtyřka ne? Ulqiorra. Byl jsem z toho překvapený.

Byl bych šťastnější, kdyby byl trojka, ale myslím, že jako čtyřce mu všechno trvá déle. Potom jak jsem si to přečetl, dostal jsem radu od Kubo Tite Senseie, abych věděl co je s ním. Zaraženě jsem přemýšlel jak to udělám? A je ta postava taková jakou ji chtěli mít? Poslal jsem Kubo Tite Senseiem mail. Odpověděl, že Ulqiorra je kámen. K. .. Kámen? Přemýšlel jsem jak by vyprávěl kámen. Pak jsem si představil kamennou sochu vyprávět slova jako prosím. Konstatoval jsem, že to byla úžasná ráda. Pak jsem tak myslel a bylo to! Stále jsem myslel na kámen, kámen, od té doby stále. A musel jsem být klidný a omezovat se.

Produkce zvaná Bleach, skutečně jsem do toho dal všechno. Prosím, užijte si to všichni. A každému, kdo si koupil toto CD děkuji velmi pěkně! Vypadá to tak, že čísla dva a tři vyjdou ve stejném čase, tak si na ně počkejte. A toto album, původní práce, pokud každý bude milovat všechny z Bleach, budu rád. A pak se znovu popovídáme! Děkuji velmi pěkně! Toto byl Namikawa Daisuke!

Překlad přidala fancy

Překlad opravila Lilianne

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.