Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Mc Basty-1000 usměvu - text

Další blbéj téjden a dalši blbej den tohle neni život tohle je zlej sen nebavi mně pořad čekat kdy se co stane už mně nebavi statu platit daně zli pohledy lidi kterí choděj kolem tebe už mně nic nebavi všechno mě prostě jebe dobře že mam tebe jinak nemně lo by tohle cenu uplakní oči a tvaže bez smichu už se ani neptaš ažiješ prostě bez ostychu nic ti ale nevyčitam možna ti i zavidim tvoje klidne noce a beztarstne dny.

Ref: Tisice usměvu na miliony slz kvuli tíhle bolesti začinam mit skluz.

A možna se vše jednou zmněni možna bude všechno lepči už mně to moc nebaví musim pořad provokovat v mem malim světe v tihle kruti realitě na pokraji touhy zustan jen ja a tve vyplněne sny a tak malej co si přal ve snu zustat protože sem byl blbej prostě sveho slovla sem neumněl dostat.

Ref: Tisice usměvu na miliony slz kvuli tíhle bolesti začinam mit skluz.

Prostě jšnok spravně snažim se vše s formulovat nevypravim přiběh todhle sou moje slova nekončena fontazii starch a bolest ve mně žije převláda tu vuly řict konečeně řict svuj nazor a nebat se co se stane přimot nasledky a spolehat se jen na sebe prostě volně díchat i když budem smutni tak nepřestanem řikat

Ref: Tisice usměvu na miliony slz kvuli tíhle bolesti začinam mit skluz.

Text přidal Mc-Basty

Video přidal Mc-Basty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.