Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSoundtrack - Alvin a Chipmunkové 4 Čiperná jízda 2015

soundtrack-alvin-a-chipmunkove-ciperna-jizda-569033.jpg

Soundtrack - Alvin a Chipmunkové 4 Čiperná jízda má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě. I když se Chipmunkové vždy snaží udělat správnou věc, nakonec ji udělají tím nejhorším představitelným způsobem. Ostatně hned od začátku jejich výpravy mají v patách hodně naštvaného palubního detektiva z letadla, protože chtěli udělat dobrý skutek. Což znamená, že osvobodili všechna přepravované domácí mazlíčky a pustili je ze zavazadlového prostoru mezi cestující. Za letu. Jak jinak. A tak se i teď můžete těšit na naprosto šílenou jízdu nacpanou přehršlí vtipů a hromadou té pravé chlupaté „chipmunčí“ muziky.

Video Překlad Karaoke
Juicy Wiggle (Munk Remix) by Redfoo ft. The Chipmunks video
Conga by The Chipmunks video
Oh My Love by The Score video
South Side by The Chipmunks video
Iko Iko by The Chipmunks video
Uptown Funk by The Chipmunks video
Geronimo by Sheppard video česky
Turn Down for What by The Chipmunks video
Home by The Chipmunks and The Chipettes video česky
Přehrát celé album

Soundtrack - Alvin a Chipmunkové 4 Čiperná jízda ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.