Playlisty Kecárna
Reklama

SSolange Knowles - texty

solange-77280-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Solange Knowles má 7 fanoušků · Stát se fanouškem

Solange je americká zpěvačka, skladatelka, modelka, herečka a také mladší sestra Beyoncé Knowles. Narodila se 24. června 1986 (znamení: Rak) ve městě Houston, v Texasu. Své debutové album &q... uot;Solo Star" vydala v roce 2002, v pouhých šestnácti letech. V únoru 2004, kdy jí bylo 17 let, si vzala Daniela Smithe a v říjnu toho roku porodila syna Daniel Julez J. Smith, Jr. V období 2005-2007 psala Solange texty pro svoji sestru a i další ex-členky Destiny´s Child - Kelly Rowland a Michelle Williams. V roce 2007 se rozvedla a vrátila k nahrávání hudby. O rok později vyšla její druhá deska Sol-Angel and the Hadley St. Dreams (inspirované hudbou 60. a 70. let) Toto album sklidilo pozitivní ohlas nejen od kritiků. V roce 2012 navázala EP s názvem "True" , kde zkombinovala zvuk 80. let a r&b. Dne 16. listopadu 2014 si vzala na muže režiséra Alana Ferguse. V roce 2016 vydala album "A Seat at the Table" a to se stalo jejím prvním albem, které dosáhlo na vrchol hitparády v USA a díky pilotnímu singlu "Cranes in the sky" získala svoji první Grammy.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Freedom video 55
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Správcem interpreta Solange Knowles je SugaRezinka; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.