Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu
playlist

6.smysl, DJ GERRY

REFREN:
Od začátku až do konce
odbijime pitomce odbijime dalši porce
do zad nas teď pali slunce
pojdme hned ted vpřed najit vaš nas střed
pokořit cely svět dnes 6s je zpět
od ponděli do nedelě nepochopiš co se děje
když se sere tak se sere z miry nas to nevyvede
pojdme hned ted vpřed najit vaš nas střed
pokořit cely svět dnes 6s je zpět

ted beru sveho koně jsem jak rytíř, no vydavame do zdi, a bojujem teď do poslední ostudy.
Každá bitva má svou stranu, každ vrchol hranu, tak jak pes ma svoji stravu tak my potřebujem trávu.
Naše lidstvo je sázka, je o další otazka, dělat ze sebe šaška, nebo je to jen hlaška.
Nechapete naši politiku, jsme tu jak sto byku, naši autoritu uznavame až do bytu.
Nechapeš kam jdeš? naš styl nenajdeš! Je to strach, je to dno, je to tma, je to tak.
nechapeš, kam jdeš? naš styl nenajdeš. Je to život na živo, naš mir, navždy peace.

Žadne krok sun krok, ale krok za krokem. je to tempo a my jsme se stali jejim otrokem. Je to boj, je to hra, je to strach, je to tma, je to myšlenka, ktera nas totalně dostává. Nikdo nikdy nevyhral, když se jenom flakal, je to utěk je to sprint, je to závod really dakar.
Co je vlastne co je? Nestrkej hlavu do hnoje! jdi do boje nikdy nemužeš lizat zatky ve stoje.Musiš udělat dalši krok, nemužeš se jenom bat, musiš bojovat a nenechat si na hlavu srát. Když chceš ukazkovou bonsai, musiš otrhat plevel, když chceš byt lepši, musiš zmaknout dalši level. Nemit jenom ostre kecy, strašne hecy, ale když dojde na věc tak se do jednoho upečete v peci. Musíš mít vlastní cíl, a vlastní styl, 6.smysl, lepši je tu nebyt, DJ Garry, Mír!!

Ja jsem ten vyjebany Karel, co dava rymy. s naší bandou rozkyveme plnej dav lidí. Když dostaneme beat, tvoříme další hit, už nejde brácho přestat, už nejde to zastavit. Já jsem tá píča, co zdraví hejtery. chcete do nás jebat ale já vás mám v prdeli. Každý chce pičovat, a každý pičuje. My nejsme banda idiotu tady se repuje. To není disko show, to to je Rap, stále se jebeme jebeme vpřed!

Jebeme se vpřed, jebeme se teď! 6.smysl DJ gary my jdeme vpřed.
Jsme 4hlasy, co tvrdí si svoje, 4 hlasy, co neutikaj z boje. Měj na paměti, že my jsme ti,co to tu drtí, už dávno nejsme tlupa dětí. Co nemají cíl. My máme svuj sen, byt tu nejdyl. Tak tohle my chcem. spojuje nás album, demo či mixtejp. víš o nás piču? nech beejt.Nejsme čech-šmejd, snažíme se zaplnit diru, ktera tady vznikla, Naše hip hopová scena utichla, davame přiklad, jak nefetovat, publikovat, spolupracovat, podporovat, nesrovanavat, nekopirovat, když nemáš rád-nasrat.
Falešni potkani, mame vas na dlani. jak i letos, no tak i loni. 6 smysl. DJ gary, my jdeme vpřed, Jsme součástí historie, která se píše zrovna teď.

6.smysl, 2 0 0 8, tohle je refren napsany za jeden den, texty za pár minut, právě proto:
REF.2x

Text přidal uno

Text opravila bacterie

Video přidala bacterie


Lepší je tu nebýt

6.Smysl texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.