Playlisty Kecárna
Reklama

SSkindred - texty

skindred-253276-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Skindred má 25 fanoušků · Stát se fanouškem

...
Skindred jsou na světové hudební scéně opravdovým unikátem. Nikomu jinému, jako právě těmto Velšanům, se nepodařilo s takovou zručností zkombinovat reggae a dancehall s punkem a thrash metalem a to vše okořenit prvky elektronické muziky.
Příběh Skindred se začal psát na konci minulého tisíciletí, v roce 1998, kdy se rozpadala určující britská ragga-punková kapela, jejíž frontman Benji Webbe syn jamajských přistěhovalců, se začal poohlížet po novém projektu. V tom chtěl ukojit jak vášeň pro hudbu svých předků, k níž zdědil lásku po rodičích, tak touhu hrát punk, hardcore a metal, tedy styly, ke kterým si pěstoval silnou oblibu od mládí. Netrvalo dlouho, a jakmile se Benjimu podařilo najít podobně smýšlející spoluhráče - Mikeyho Demuse (kytara),Arya Gogginse (bubny), Daniela Pugsleyho(basová kytara) a Dana Sturgesse (DJ), reggae-metalová střela Skindred byla na světě.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Falling Down video česky   328
The Champions video   118
The Target video   51
Together video   73
BrainKiller video   76
Boom It Up   92
Ruff Neck   71
Run Dem video   94
Jungle Bells video   447
Back In Black video   286
Přehrát nezařazené písně


Správcem interpreta Skindred je LimeCZ; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Reklama

Skindred texty

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.