Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSkeletal Family - texty

skeletal-family-478487.jpg
Texty písní

texty písní

Skeletal Family je anglická gothic rocková kapela z Keighley v západním Yorkshire. Hrála od roku 1982 do roku 1986, kdy někteří členové odcházeli do jiných kapel, nebo si zakládali vlastní. Skeletal Family zažila svůj comeback na scénu roku 2002 a je až do současnosti aktivní. Je to jedna z těch kapel, bez niž bychom si nemohli představit dnešní gothic rock a gothic hudbu celkově. Jejich první koncert v České republice se uskutečnil 9. listopadu 2013 v žižkovském Paláci Akropolis. Současné složení kapely je Anne-Marie Hurst - vokály, Stan Greenwood - kytara, Roger ''Trotwood'' Nowell - basová kytara. Mezi mladší část kapely (čili ta, která se k nim přidala až při comebacku v roce 2002) patří Owen Richards - kytara a Adrian ''Ozzy'' Osadzenko - bicí.

Sakura

(2010)

Video Překlad Karaoke
Lies video česky
Faithless Whore
Hearts Beating
Delerium video
Nightclubbing
All My Best Friends video česky
Alive Again video česky
Lullaby of Hate video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Hands on the Clock video česky
Promised Land video česky
She Cries Alone video česky
Don't Be Denied video česky
Far and Near video česky
This time video česky karaoke
Move video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
So sure video
Someone New video česky
Přehrát celé album

Skeletal Family ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.