Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSimard Rene - texty

simard-rene-504686.jpg
Texty písní

texty písní

René se narodil 28. 2. 1961, Chicoutimi, Québec, Kanada, plným jménem René Claude Simard. Jeho nejznámější písní je pravděpodobně L'Oiseau, v dětském seriálu o Sebastiánovi byla ústřední melodií známou jako Jednu krásnou zemi znám. O tom, že melodicky uhranula spousty lidí po celém světě, svědčí i repríza v duetu se Celine Dion z listopadu 1998, tedy cirka 33 let po svém uvedení na obrazovky (v Československé televizi rok po smrti pana Šlitra, kterému některé neověřené prameny připisují autorství kouzelného českého textu.)
Rene Simard získal pro Kanadu Grand Prize (za nejlepší píseň) and Best Singer Awardv roce 1974 na hudebním festivalu v japonské prefektuře Tokio z rukou Franka Sinatry.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Comment ça va video
L'Oiseau

Simard Rene ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.