Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Abde & Sharlota - Poslední - text

playlist

Byly to pěsti ve zdi, byly to pořád stejné rány Byly to všechny moje texty, který dneska musim spálit.
Jsou to rána co sme sami a dny, co nejdou vrátit a ty si řekla že to bude navždy, ale lhala si mi.
A já si vyčítam den, kdy sem ti řekl tak bež a ty si odešla ven a tim skončil náš sen a teď tě vidím s jiným a asi nemám sílu, skousnout že nejsi semnou. A proto tohle píšu! A pocit že spíš s jiným, mi vážně trhá žíly a já se nesmířim s tím, že tě dnes líbá jiný. Teď nespím dlouhý noci, furt myslim na ten pocit, že mě máš ve svý moci, nějak sem se začal topit. Chtěl sem tě znova chytit za ruku a letět pryč. Tam kam sme mohly jenom my ano JÁ a TY. Měly jsme sny, naše společný plány dnes už ten den asi, nemůžem vrátit!

Zdáš se mi v představách, ve všech mých krásných snech. Cítím, že to nezvládám.. Bez tebe ztrácím svůj dech a už nejsme ty a já, čekám že napíšeš a slunce zapadá a já čekám na zítřek. A už nejsme ty a já, čekám že napíšeš a slunce zapadá a já čekám na zítřek. Na zítřek..

A teď tu sedim sám a píšu tenhle příběh o létu ke hvězdám, o tom že nejsem vítěz. Oči mi zhasly. Řekla si že to příde, možná dnes, možná zítra nastane ta moje chvíle. (Ale kdy?!) A já už čekám dlouho, uběhlo mnoho dní. Naděje na lepší zítřek ztrácí se mi jako dým! A má slova která hledaj tebe se však ztrácí. Už nespíme vedle sebe zmizelas v dáli.

Teď se topím na dně vodky, fotky které stále bolí
nějak to nezvládám pocity ve mě hoří
a ty už nejsi se mnou a já už nejsem s tebou
nejlíp mi bylo ve dvou nechci být s jinou ženou
nebereš telefon asi se zblázním co asi děláš
proč se cejtim tak prázdný myslíš teď na mě
nebo jsem pro tebe cizí ztrácím se v otázkách
proč jsi teď s jiným


Zdáš se mi v představách, ve všech mých krásných snech. Cítím, že to nezvládám.. Bez tebe ztrácím svůj dech a už nejsme ty a já, čekám že napíšeš a slunce zapadá a já čekám na zítřek. A už nejsme ty a já, čekám že napíšeš a slunce zapadá a já čekám na zítřek.

Zdáš se mi v představách, ve všech mých krásných snech. Cítím, že to nezvládám.. Bez tebe ztrácím svůj dech a už nejsme ty a já, čekám že napíšeš a slunce zapadá a já čekám na zítřek. A už nejsme ty a já, čekám že napíšeš a slunce zapadá a já čekám na zítřek. Na zítřek

Text přidala Mishaa3

Text opravila sandy115

Video přidala Mishaa3

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.