Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SShadow Area - texty

shadow-area-538713.jpg
Texty písní

texty písní

Kapela se dala dohromady v září roku 2009 ve městě Strážnice na jižní Moravě. Fakt, že kapela funguje s dvěma zpěváky, způsobily počáteční nestálost hudebního stylu. S přivřením oka se dá kapela zařadit pod nálepku crossover - metalcore. Od jara 2010 začala kapela koncertovat a s tím pokračovala celé léto. Shadow Area si téhož roku zahráli i na českém festivalu Rock for People skrz vítězství v soutěži zprostředkované portálem bandzone.cz. Na podzim téhož roku kapela nahrála své řadově první cd s názvem Skylines ve studiu Šopa v Lipově a 20.11. ho v Moravském Písku pokřtila. Dalším úspěchem byl postup kapely do finále prestižní pražské soutěže Metalgate Massacre 14.5.2011 kde se umístila na 2. místě, nebo vystoupení na festivalu Noc plná hvězd. Od počátku roku 2012 započaly přípravy budoucího EP Signpost a výroba nového merche. Ve stejném roce se kapela přihlásila do mezinárodní soutěže Emergenza kde vyhrála celorepublikové kolo v brněnském klubu Favál. V evropském finále, které se konalo v bratislavském klubu Majestic pak obsadila 4. místo. Samotné EP Signpost bylo komponováno s několika zajímavými jmény jak české hudby, tak i zahraniční. (Stanislav Valášek - studio Šopa, Tomáš Raclavský - Modern Day Babylon, hudební producent Music Media House). O finální mix a mastering se postaral Mark Jones ze studia mangled audio (UK). 16.2.2013 kapela pokřtila nové EP v domácí Strážnici. Sestavu kapely tvoří Patrik Harnoš (drums), Martin Mrkva (bass), Lubomír Příkaský (guitar), Ondřej Honel (guitar), Pavel Svačina (vocals) a Oto Urban (vocals).

Shadow Area ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.