Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SEREGA - Temná noc feat AVIO - text

playlist

Procházel jsem se městem,
osamocen temnou nocí
viděl rozednívat město, slyšel jak zpívali ptáci Uzavřený do sebe, psal do mobilu texty řádky mě napadali sami v té na píču situaci Mezi bezďákama noční tramvají přes celé město spal jsem s okem otevřeným když jsem se šel schovat pod most, slyšel story lidí, kteří přišli úplně o všechno ,které přemohla závislost, krom fetu jím nezbylo Když chcalo byla bouřka a mi byla strašná zima, nebylo se kam schovat myslel jsem že už to nedám, jak nikdo může říct? že mě pohltila sláva já jsem ještě níže než vy, já mávám na vás ze dna. V hudbě jsem našel terapii píšu slova z mojí duše, zůstanu pořád stejný pro vás s otevřeným srdcem, nemusí se na mě štěstí smát abych věděl, že se každý může sebrat a poučit se z proher. ..

Rfr.
Nepomůže ti nikdo jíný než ty sám
v srdci zůstávám stejný jen nezastavím čas
stojím sám v dešti na de mnou nebe kalné jak má duše je to dlouhé bože ale já musíc to vydržet

Nejsem nic a možná taky jsem ale nikdy nezahodím majk aby shňil nikde v díře
a moje pravé já už asi nikdo nenajde protože ho zničila nedůvěra ke všem lidem kolem.

Jako tělo bez duše už dlouho noc je mým dnem ve městě kde pervitinem lidi skládaj requiem vím že to není noční můra ani vyjebaný sen, je to labyrint zničených životů a betonových stěn. Svět kurzů a měn svět dluhů, a stres je cítit ve vzduchu míchá se se smogem, znám lidi od kterých mi životní příběh vtlačil slzy a to že se máme furt hůř mě nesere, spíš mrzí. Lidi si nepomáhají spíše se vzájemně brzdí konflikt v ústí špatném pohledu. ....ti nikdo pustí, můj život je složen s 16 ti bars, flow plus beat kdysi jsem chtě všel mít teď mi stačí když můj hlas zní. Přes sídlíště přes ulice z aut, bytů, domů příběhy o boháčích, chudých od mladých až k hrobu znám smrt i zrození znám vzduch i podzemí můj rap je z hloubky mojí duše, mé bohatství rap si cením! !!

Rfr. Nepomůže ti nikdo jíný než ty sám
v srdci zůstávám stejný jen nezastavím čas
stojím sám v dešti na de mnou nebe kalné jak má duše je to dlouhé bože ale já musíc to vydržet

Nejsem nic a možná taky jsem ale nikdy nezahodím majk aby shňil nikde v díře
a moje pravé já už asi nikdo nenajde protože ho zničila nedůvěra ke všem lidem kolem

Text přidal bakus

Text opravil bakus

Video přidal bakus

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.