Playlisty Kecárna
Reklama

SSektor Gaza - texty

sektor-gaza-508686.jpg
Texty písní

texty písní

Sektor Gaza má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Kapela vznikla 5. 12. 1987 ve Voroněži pod názvem SEKTOR GAZA jako reakce na ekologicky devastovanou průmyslovou zónu ve městě, kterou místní lidé označovali jako SEKTOR GAZA (PLYNOVÝ SEKTOR). SEKTOR GAZA se stal okamžitě kapelou, která na koncertech přitahovala čím dál víc pozornosti. Vše...
chno zlé, co se dělo v ruské politické stratosféře, se odráželo v jejich písních. Yurij Klinskij tehdy prohlásil: "Úřady odkleply, že jsme neslušní a tím pádem jsme zakázání cenzurou, ale pokud vím všichni tito úředníci poslouchají pokradmu naší hudbu stejně tak jako sledují pornografii." Kvůli šokujícím textům byla kapela zakázána jak v rádiu tak i v televizi. Navzdory cenzuře se stal SEKTOR GAZA nejpopulárnější kapelou v Rusku. V roce 1997 začal Yurij Klinskij experimentovat s drogami. Podle jeho slov byl šťasten, že se nestal závislý a veškeré porozumění z experimentů vložil do alba "Narkologicheskiy universitet millionov." 4. 7. 2000 začal Yurij Klinskij pociťovat bolest v žaludku a na hrudi. Místo toho aby jel do nemocnice však pokračoval v natáčení videa písně "Noch Straha" a doufal, že bolest postupně zmizí. Chvíli poté se jeho srdce zastavilo. Zemřel ve věku 36 let na cukrovku kombinovanou s velkými dávkami alkoholu. Kapela pokračuje dál pod názvem "EX SEKTOR GAZA."
ČLENOVÉ KAPELY: Yurij Klinskij "Choj" - zpěv, akustická kytara, texty (*27.7.1964 +4.7.2000); Vadim Gluhov - kytara; Igor Anikeev "Kot" - klávesy; Andrej Deltsov - zvuk; Igor "Egor" Zhirnov - kytara;
  ZOBRAZIT VÍCESektor Gaza ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.