Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

LSean Lennon - texty

sean-lennon-149964.jpg

Sean Lennon má 18 fanoušků · Stát se fanouškem

Sean se narodil v den narozenin svého otce. Po jeho narození si John Lennon "dal pauzu" a uzavřel se před okolním světem, věnoval se pouze Seanovi a staral se o domácnost. Vynahrazoval tím to, co zameškal při narození prvního syna Juliana v roce 1963, kdy začínala beatlemánie. Yoko Ono převzala obchodní povinnosti a chodila do práce. Až v srpnu 1980 začal Lennon znovu skládat hudbu a natáčet písně.
Po smrti Johna Lennona (8. prosince 1980) začal Sean studovat internátní školu ve Švýcarsku. Do hudebního světa se Sean dostává v osmi letech na albu své matky. Ve třinácti letech se objevil ve videoklipu Michaela Jacksona Moonwalker. Na začátku 90. let se objevil na albu Lennyho Kravitze. Také založil vlastní skupinu IMA, která debutovala jako doprovodná skupina na albu Yoko Ono Rising i turné v roce 1995.
První album Into the Sun (1998) natočil společně se členem Beastie Boys Adamem Yauchem a odjel i na první světové turné.
Sean Lennon se projevil jako všestranný hudebník, kromě zpěvu hraje na kytaru, basovou kytaru, bicí, perkuse a klavír.

Video Překlad Karaoke
Dead Meat video
Wait For Me
Parachute video
Friendly Fire
Spectacle video
Tomorrow video
On Again Off Again video
Headlights video
Would I Be The One video
Falling Out Of Love video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Dream video
Heart Lun video
58 video
Happiness video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Mystery Juice video
Into The Sun video
Home video
Bathtub video
One Night video
Spaceship video
Queue video
Two Fine Lovers video
Part One Of The Cowboy Trilogy video karaoke
Wasted video
Breeze video
Seans Theme video
Přehrát celé album

Sean Lennon ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.