Kecárna Playlisty
Reklama

LSean Lennon - texty

sean-lennon-149964.jpg
Texty písní

texty písní

Sean Lennon má 19 fanoušků · Stát se fanouškem

Sean se narodil v den narozenin svého otce. Po jeho narození si John Lennon "dal pauzu" a uzavřel se před okolním světem, věnoval se pouze Seanovi a staral se o domácnost. Vynahrazoval tím to, co zameškal při narození prvního syna Juliana v roce 1963, kdy začínala beatlemánie. Yo...
ko Ono převzala obchodní povinnosti a chodila do práce. Až v srpnu 1980 začal Lennon znovu skládat hudbu a natáčet písně.
Po smrti Johna Lennona (8. prosince 1980) začal Sean studovat internátní školu ve Švýcarsku. Do hudebního světa se Sean dostává v osmi letech na albu své matky. Ve třinácti letech se objevil ve videoklipu Michaela Jacksona Moonwalker. Na začátku 90. let se objevil na albu Lennyho Kravitze. Také založil vlastní skupinu IMA, která debutovala jako doprovodná skupina na albu Yoko Ono Rising i turné v roce 1995.
První album Into the Sun (1998) natočil společně se členem Beastie Boys Adamem Yauchem a odjel i na první světové turné.
Sean Lennon se projevil jako všestranný hudebník, kromě zpěvu hraje na kytaru, basovou kytaru, bicí, perkuse a klavír.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
L'Eclipse video   12
Bird Song video   5
Přehrát nezařazené písně
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Dream video 183
5/8 video 105
Happiness video 148
Přehrát celé album


Sean Lennon ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.