Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SSara Paxton - texty

sara-paxton-455496.png

Sara Paxton má 14 fanoušků · Stát se fanouškem

Sara Paxton je americká herečka, zpěvačka a modelka, která se narodila 25. dubna 1988 v Kalifornii. Začala hrát už v raném věku, ale slávu jí přinesl až seriál Darcy's Wild Life.
Mohli jsme jí vidět ve filmech Aquamarine, kde si zahrála s Emmou Roberts a JoJo. Poté ve superhrdinské parodii Superhrdina (Superhero movie), dále i v hororu Poslední dům nalevo a Návrat do Halloweentownu.

Její první studiové album je The Ups And Downs, ale nedokončila ho, avšak něco z něj bylo vypuštěno v roce 2008. Nicméně nazpívala pár písní k filmům, kde si i zahrála.
Svojí kariéru jakožto zpěvačky tím ukončila a nemá v plánu se k tomu vracet.

Díky své vizáži, 170 cm, modré oči, blond vlasy, štíhlá postava modelky, byla často obsazována do rolí rivalek hlavních kladných hrdinek.

Ani její filmová kariéra na to není nejlépe, ovšem občas se v nějakých rolích objeví. Její momentální cíl je dostudovat filmovou školu a stát se producentkou.

Je silně věřící Židovka, žije v Los Angeles, má ráda psy, sport, nákupy a baví jí videohry.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Kiss Me Like You Mean It video
How Can I Remember To Forget video česky
I need a hero video česky
Přehrát nezařazené písně
Video Překlad Karaoke
Here We Go Again video česky
Temporary video
Take A Walk video
There for you video karaoke
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Can You Feel The Love Tonight video
Video Překlad Karaoke
Connected video

Sara Paxton ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.