Kecárna Playlisty
Reklama

SSara Paxton - texty

sara-paxton-455496.png
Texty písní

texty písní

Sara Paxton má 14 fanoušků · Stát se fanouškem

Sara Paxton je americká herečka, zpěvačka a modelka, která se narodila 25. dubna 1988 v Kalifornii. Začala hrát už v raném věku, ale slávu jí přinesl až seriál Darcy's Wild Life.
Mohli jsme jí vidět ve filmech Aquamarine, kde si zahrála s Emmou Roberts a JoJo. Poté ve superhrdinské pa...
rodii Superhrdina (Superhero movie), dále i v hororu Poslední dům nalevo a Návrat do Halloweentownu.

Její první studiové album je The Ups And Downs, ale nedokončila ho, avšak něco z něj bylo vypuštěno v roce 2008. Nicméně nazpívala pár písní k filmům, kde si i zahrála.
Svojí kariéru jakožto zpěvačky tím ukončila a nemá v plánu se k tomu vracet.

Díky své vizáži, 170 cm, modré oči, blond vlasy, štíhlá postava modelky, byla často obsazována do rolí rivalek hlavních kladných hrdinek.

Ani její filmová kariéra na to není nejlépe, ovšem občas se v nějakých rolích objeví. Její momentální cíl je dostudovat filmovou školu a stát se producentkou.

Je silně věřící Židovka, žije v Los Angeles, má ráda psy, sport, nákupy a baví jí videohry.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Connected video 334


Sara Paxton ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.