Playlisty Kecárna
Reklama

SSaosin - texty

saosin-578157-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Saosin má 36 fanoušků · Stát se fanouškem

Je americká rocková kapela z Californie která vznikla v roce 2003 a vydala své první EP - (Translating The Name) a poté z kapely odešel Anthony Green, který odešel z osobních důvodů. Cove Re... ber ho nahradil když vyhrál konkurz na nového frontmana. Poté vydali stejnojmenné album v roce 2006 a poté v roce 2009 druhé s názvem In Search of Solid Ground. Z kapely odešel Cove Reber a kapela byla mrtvá od roku 2010 do roka 2013 kdy se vrátili originální členové kapely v čele s Anthonym Greenem ovšem už bez basy Zacha Kennedyho. Poté vydali již třetí album s názvem Along the Shadow v roce 2016 na labelu Epitaph Records. Po třinácti letech se kapela nakonec rozloučila i s Justinem Shekoskim jež byl hlavní kytarista a vedlejší zpěvák a toho nahradil dočasně na turné Phil Sgrosso z kapely Wovenwar.   ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Penelope video česky   665
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Saosin ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.