Playlisty Kecárna
Reklama

RSandra Rosová - texty

sandra-rosova-342347.jpg
Texty písní

texty písní

Sandra Rosová má 29 fanoušků · Stát se fanouškem

Sandra má na svém kontě debutové CD "Trendy", s kterým vystupovala několikrát v televizi. V TV Óčko dvakrát po sobě vyhrála v soutěži VÝTAH. Její klipy velmi často vysílala slovenská televizní hudební stanice MUSIC BOX a také se prezentovala v televizním vysílání na ČT1 v pořadec...
h České hlavičky a na vánočním koncertu Stonožka. Zabodovala i na rádiu Rubi a v síti radií Kiss.

Sandra se také prosadila v módním průmyslu - stala se tváří katalogu Baby KaP, který obletěl celou střední Evropu, kde pro netradiční propagaci byl vytvořen krátký film, v kterém si zahrála hlavní roli.

V roce 2008 jí o jedno místo unikl Skokan roku v anketě Český Slavík.

Sandra Rosová se pokusila prorazit v USA, kde uspěla v soutěži STARS AT SEA. V odborné porotě zasedlo čtyřiadvacet odborníků, vesměs z modelingových a hudebních agentur či nahrávacích a televizních společností. Tato porota udělila Sandře třetí místo v kategorii monolog, druhé místo v modelingu (runway a promenáda v plavkách), druhé místo v kategorii talent (tanec a zpěv – Sandra zpívala anglicky píseň Call Me s textem Marshy Kocábové) a tím získala i trofej nejcennější: TOP TALENT Stars At Sea, USA 2009.

V USA získala velmi cenné rady, zkušenosti a kontakty na americké producenty.

Její druhá a zatím poslední deska, vydána v roce 2010, nese název "Je Čas Jít Dál" a pochází z ní hity jako je "Čas nebo "Stůj".
  ZOBRAZIT VÍCE

Trendy (2008)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Cesta 91
Fashion 1 091
Aha 249
Zamilovaná video 3 149
Lži video 1 668
Music 190
Přehrát celé album


Sandra Rosová ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.