Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

RSandra Rosová - texty

sandra-rosova-342347.jpg

Sandra Rosová má 30 fanoušků · Stát se fanouškem

Sandra má na svém kontě debutové CD "Trendy", s kterým vystupovala několikrát v televizi. V TV Óčko dvakrát po sobě vyhrála v soutěži VÝTAH. Její klipy velmi často vysílala slovenská televizní hudební stanice MUSIC BOX a také se prezentovala v televizním vysílání na ČT1 v pořadech České hlavičky a na vánočním koncertu Stonožka. Zabodovala i na rádiu Rubi a v síti radií Kiss.

Sandra se také prosadila v módním průmyslu - stala se tváří katalogu Baby KaP, který obletěl celou střední Evropu, kde pro netradiční propagaci byl vytvořen krátký film, v kterém si zahrála hlavní roli.

V roce 2008 jí o jedno místo unikl Skokan roku v anketě Český Slavík.

Sandra Rosová se pokusila prorazit v USA, kde uspěla v soutěži STARS AT SEA. V odborné porotě zasedlo čtyřiadvacet odborníků, vesměs z modelingových a hudebních agentur či nahrávacích a televizních společností. Tato porota udělila Sandře třetí místo v kategorii monolog, druhé místo v modelingu (runway a promenáda v plavkách), druhé místo v kategorii talent (tanec a zpěv – Sandra zpívala anglicky píseň Call Me s textem Marshy Kocábové) a tím získala i trofej nejcennější: TOP TALENT Stars At Sea, USA 2009.

V USA získala velmi cenné rady, zkušenosti a kontakty na americké producenty.

Její druhá a zatím poslední deska, vydána v roce 2010, nese název "Je Čas Jít Dál" a pochází z ní hity jako je "Čas nebo "Stůj".

Video Překlad Karaoke
Chocolate video česky
Svět je náš video karaoke
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Čas video karaoke
Je čas jít dál video
Můžem se mýlit video
Zamykám video
Nevěrná video
Zapomínám video
Máš co chceš video
Stůj video
Ty na to máš video
Dá se říct video
Call Me video
Přehrát celé album
Trendy

(2008)

Video Překlad Karaoke
Cesta
Fashion
Aha
Zamilovaná video
Nechci lhát
Lži video
Music
Anděl strážný
Ve snu budem lítat video
Přáni jen pro tebe
Přehrát celé album

Sandra Rosová ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.