Playlisty Kecárna
Reklama

ISámer Issa - texty

samer-issa-28391.jpg
Texty písní

texty písní

Sámer Issa má 49 fanoušků · Stát se fanouškem

Dětství prožil v Damašku v Sýrii, od 6 let žije v České republice. Ze Sýrie pochází jeho otec, jeho matka je Češka. Má mladšího sourozence Marwana.
V roce 2004 se účastnil 1. ročníku soutěže Česko hledá Superstar, kde se umístil na 3.místě. Zpíval např. tyto písně: Against All Odds od ...
Phila Collinse, A Hard Day's Night od Beatles, Don´t Speak od No Doubt, It´s Raining Man od Geri Halliwell nebo Billie Jean od Michaela Jacksona.
Má vzácný dar oslovit jiné lidi bez ohledu na věk a získat si je tím, co z něj vyzařuje. Odmítl jednoduché a ověřené cesty ke slávě a razí si tu svou, originální a příkladně poctivou. Precizně cítí svou polohu a je po dlouhé době jediným, kdo přichází s něčím novým. Posouvá hranice a přináší nepoznané, bravurně propojuje kultury, přirozeně a jemně prolíná hudební prvky západu i východu. Sámerem zpívané české texty dodávají češtině další barvy. Jeho citlivý osobní projev je ve spojení s vyjímečně bohatým mateřským jazykem jímavý. S věkem se v něm prohlubuje jeho vnitřní výrazová síla, poznání a nabyté zkušenosti a stále více se zvyšuje podíl jeho autorské tvorby, která se v jeho repertoáru stává převažující. Profiluje se nejen jako autor hudby, ale i textů, které jsou převážně v anglickém jazyce. Je výborný tanečník a jeho pódiová vystoupení mají standardně vysokou úroveň. Patří k nejvýraznějším představitelům mladé pěvecké generace v České republice, jehož tvorba je kvalitatívně srovnatelná se zahraniční populární hudbou.
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Agáta video karaoke 7 768
Recpect video   1 079
Billie Jean video   1 415
Lose control česky   393
No More video   1 310
Přehrát nezařazené písně
My Way (2011)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
My Way video 311
Syria video 2 290
No matter video 215
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát celé album
Busted (2004)
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Adorable video karaoke 1 369
Babylon video karaoke 7 896
Broken Wings video česky 1 919
Busted video česky karaoke 6 722
Cítím 5 269
Shake It video 1 871
Smile video 1 266
Wazz Up video 863
Přehrát celé album


Sámer Issa ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.