Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

SS.A.R.S. - texty

s-a-r-s-571282.jpg
Texty písní

texty písní

Srbska skupina s Belgradu hrajicí alternativní rock (směs žanrů jako: pop rock, reggae, blues, jazz a hip hop s prvkama srbské lidové hudby), záložena na začátku 2006 roku Aleksandarem "Lukacem"Lukovićem (kýtara) a Draganem "Žabacem" Kovačevićem (zpěv) a druhyma hudebnikama, jako: Žarko "Žare" Kovačević (zpěv), Vladimir "Hobbo" Popović (zpěv), Miloš "Kriva" Kovačević (baskýtara), Branislav "Beban" Lučić (percussion), Goran "Japanac" Mladenović (bičí) a Ivana "Violina" Blažević (housle), skušenych uplně různyma hudebnímé žanry. Jejích první pisen "Buđav lebac" ("Lisovaný chleba") byla předána ke stažení zdarma do internetu a bez jakekoliv promoce v medích stala se velmi popularní v celem Serbsku a okolí. Skupina všechny sve alba zveřejnuje stajnym způsobem. Pak v roku 2008 přišla krize: basista Kovačević šel na vojnu, bubeník Mladenović a houslistka Blažević odešlí, a skupina se rozešla. Avšak úspěch prvnícho singlu přesvědčil ostatní, aby pokračovát jako skupina dál, a s novýma členama: Miloší "Bakale" Bakalovićem (bičí) a Borisem "Borou" Tasevem (klavesy, akordeon) nahrálí nekolík písní a od Đorđe Miljenovića (producent) obdrželí navrh udělát první album, ktery byl oficialně prezentovány na záčatku 2009 roku. Hudba a texty byly napsány Kovačevićem a Popovićem, v aranžace Kovačevića, Lukovića a Miljenovića a hosty: Nemanja Kojić (trumpeta), Aleksandar Sedlar Bogoev (buzuki), Nikola Demonja (saxofon), Vladan Rajović (člena skupiny "Kanda, Kodža i Nebojša" - bičí) a Ivana "Violina" Blažević. V 2012 roku na belgradskem festivalí kapela hrála se skupinama jako: Public Enemy, Example, Jessie J, Dubioza Kolektiv a Orbital.

Zkrátka S.A.R.S. znamená: Sveže Amputirana Ruka Satrijanija (srbsky: Свеже Ампутирана Рука Сатријанија) - Čerstvě amputována paže Satrianiho (jde samozřejmě o kýtaristu Joe Satrianiho).

Video Překlad Karaoke
Ostrvo pusto feat. Dialup Lama video
Praktična žena video
Proleće feat. JP Straight Jackin video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Klinka video
Dane brojim video
Brani se video
Ikone Pop Kulture video
Drekavac video
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Perspektiva video česky
Video Překlad Karaoke
Rakija video
Kada Ana smeje se video
Buđav lebac video česky
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Lutka video

S.A.R.S. ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.