Playlisty Kecárna
Reklama

Začal jsem psát - text

Ukaž píseň na Facebook

Začal jsem psát, nic velkého, klídek a věčný pocit zewling. Začal jsem vidět skryté, je to víc zapneš doping. Musel sem chtít, zákonitě víc, jak šťastný tragéd, proč? Nechci už nikdy nic.
...
Začínám psát, jako bych už potřeboval denní příděl, píšu když nevychází čas, vždycky se najde příběh. Témat mám nekonečně dost, jsem skoro beze dna, liju to do sebe jak rum, vždycky do rána. Zůstávám psát, sem závislák, neprodejný hráč. Píšu jak vůl, jedu nonstop chybí mi vypínač. Učím se používat víc, sloky jsou záhadný klíč, v aréně zůstávám být, né ten kdo zdrhá pryč. Píšu už dost, víc než moc, tak teď sleduj sólo. Nese název Talamus. Je to můj krok, a další kolo, roluj mi skér, přijdem pro něj, na bílých koních. Sem jak červ, budu žrát veškerý dřevo z loni. A každej práskač, ten leze zpátky do nor. Jsem mladá krev, drahej kov a né žadnej prior. Pomalu se sčítá, za činy z minulejch dnů, makal sem jak šroub a teď jsem tu!
refrén: Přemýšlím co dělám, píšu to v blantech ze dnu sliný sen, na to mít materiál přísný, že vstává názor těch co nemaj odhodlání. Zůstávám psát, je to mí povolání! Ryes
Ztratil jsem nápad, teď mám něco o dost lepší. Ztratil jsem pojem, sled věcí jak za sebou běží. Začal jsem psát, protože postrádám význam stání, zůstal jsem psát, protože to je to co mně plní. Chyběl mi pocit mít něco za čím si můžu stát. Chyběl bych sobě sám, nemít důvod proč psát. Nešel jsem za ničím, důvod měl vždycky původ. Nešel bych za něčím jen tak, šlapat z pár mělkých vod. Začal jsem imunitu žrát a zmizli soupeři. Teď jsem jak spokojený ženáč se svou večeří. Píšu i knihu celej best buch, se bortí krám, celej život sem v tom díky bohu nebyl sám. Před sebou bůhví co a za sebou vyplněnej los co bylo v pase obešel sem hned abych mohl vydat letos. Musel jsem pár vysněných cílů někdy opustit, abys mejch pár vysněných textů mohl pochopit. Strop jako čistý nebe, stop, tohle je můj výhled. Vybíhám z vyjetých kolejí ven, to je mů příběh
refrén: Přemýšlím co dělám, píšu to v blantech ze dnu sliný sen, na to mít materiál přísný, že vstává názor těch co nemaj odhodlání. Zůstávám psát, je to mí povolání!

Text přidal Simi113

Text opravil Simi113

Video přidal Simi113

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.