Kecárna Playlisty

RRust2dust - texty

rust-dust-512081.jpg
Texty písní

texty písní

Rust2dust má 2 fanoušky · Stát se fanouškem

Kapela Rust2Dust vznikla 9.9. 2009 na troskách úspešnej bratislavskej skupiny Rumburax. Svoje sily spojili gitaristi Martin „Semish“ Semjan (Candy Core, Rumburax) a Martin „Ondro“ Ondrejička (Core F.S., Rumburax), bagitarista Richard „Richie“ Potzner (Core F.S., Rumburax), bubeník Marek Matejov (Canis Lupus, Rumburax) a mladý talentovaný spevák Tomáš „Bujón“ Buroň (Arva). Svoj oficiálny debut skupina odohrala v roku 2010 ako predkapela známej americkej formácie Lamb Of God v bratislavskom Majestic Music Clube. Žánrovo pokračuje Rust2Dust podobným smerom, stále je to kus poctivého nefalšovaného metalu obsahujúceho prvky z crossoveru, metalcoru i nu-metalu.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Stay Awake video   63


Rust2dust ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.