Playlisty Kecárna
Reklama

RRusskaja - texty

russkaja-515290-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Russkaja má 24 fanoušků · Stát se fanouškem

Kapela z Vídně, založena v roce 2005. Žanrově skupina inspiruje se tradiční ruskou hudbou a mihá do toho rytmy ska, rocka a polky. Soustava hudebníků je: zakladátel skupiny, byvaly zpěvák ra... kouske skupiny 'Stahlhammer', Georgij Alexandrowitsch Makazaria, bubeník a zpěvák Titus Vadon (hraje taky v 'Drahdiwaberl' a v kabaretní skupine 'Das Balaton Kombo'), kytarista Zebo Adam (předtím v 'Hallucination Company'), saxofonista Manfred Franzmeier (pusobí taky c 'Funk-Band Hot Pants Road Club', dřív v 'Electronic Funk-Gruppierung Madrid De Los Austrias'), harající na „potete“ (kombinace trompety a puzonu)H-G Gutternigg (do toho hral pod závedením dirigenta Franza Welser-Mösta a u Joe Zawinula), basista Dimitri Miller před odstehováním do Rakouska hral z ukrainskyma skupinama.   ZOBRAZIT VÍCE

    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Hey Road video česky 110
Alive video 15
Přehrát celé album


Správcem interpreta Russkaja je Jarette; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.