Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

RRoseck - texty

roseck-569999.jpg

Roseck měl k hudbě blízko už v dobách ranného dětství. Jeho děda hrál na housle a akordeón, což pro něj bylo velkým terčem pozornosti.

V šesti letech začal navštěvovat základní uměleckou školu, věnoval se hře na violoncello. S rapem začal někdy okolo roku 2004, se svoji tehdejší partou Fullcontact, ve které působil několik let, avšak vždy cítil, že něco není uplně tak, jak by si on sám představoval. Ve stejné době potkává Paulieho Garanda, vzniká věc s názvem Mozoly - první liberecký rapový videoklip.

Nyní už třetím rokem působí jako hypeman Paulieho Garanda. Společně mají za sebou desítky koncertů skrze Českou republiku a několik koncertů na Slovensku, přičemž pracuje na svojí debutové solové desce, která vychází 28.3.2016 pod labelem TyNikdy ve spolupráci s GarandBrand.


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Cesta (feat. DJ Metys) (prod. Grizzly) video karaoke
Tak už to chodí video karaoke
Dissklub (feat. Paulie Garand) (prod. Kenny Rough) video karaoke
Nikdy (feat. Rest) (prod. MaestroClamp) video
Desperát video
Domov video
Roseck-Představ si video
Přehrát nezařazené písně

Roseck ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.