Playlisty Kecárna
Reklama

Legoland - text

Lego-Lego, Legoland, Lego-Lego Legoland, Lego- Lego Legoland,
Zelená, modrá, červená, žlutá jak zlátnoucí med. Z čeho je mozaika složená? Z čeho se skládá svět? Pokón či obdélník s kolíčky. Velké jsou plány klub maličký. Poskládej barevné kostičky. Pozor, ne abys to spletl. Lego-Lego Legoland. Mrakodrapů dlouhé řady. Posty nádraží i sady. Černoší jak z čokolády, kteří hrají Dixieland. Pirátská loď se vším všady. Roboti, lvi, palmy, hrady. Pyramidy, autostrády. To je lego to je lego to je lego lego legoland. Zelená, modrá, červená, žlutá jak zlátnoucí med. Už je ta mozaika složená. Je tu dům, město a svět. Celý svět, jenomže maličký.Menší než kluci a holčičky. Jsi obr a v tváři máš dolíčky. Tak vidíš, že jsi to svedl. Lego-Lego Legoland, Mrakodrapů dlouhé řady. Posty nádraží i sady.
Černoší jak z čokolády, kteří hrají Dixieland. Pirátská loď se vším všady. Roboti, lvi, palmy, hrady. Pyramidy, autostrády. To je lego to je lego to je lego lego Legoland. Zelená, modrá, červená, žlutá jak zlátnoucí med. Město je skládanka složená. Obrovská hračka je svět. Paláce vyrostli z kostičky. Stavitel na ráz je maličký. Trpaslík stoupá si na špičky. Do dětství vrací se zpět. Lego-Lego Legoland. Mrakodrapů dlouhé řady. Mosty, nádraží i sady.
Černoší jako z čokolády, kteří hrají Dixieland. Pirátská loď se vším všady. Roboti, lvi, palmy, hrady. Pyramidy, autostrády. To je Lego- Lego Legoland. To je Lego- Lego Legoland.

Text přidal Battlelord

Video přidal Battlelord

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama

Honza Rosák texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.