Kecárna Playlisty

RRook's Squad - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Rook's Squad:
Takže začneme s Wakem->> Wako (Rook’s Squad)
Ok, takže řeč je o mladém talentu, který pochází z Turnova a momentálně žije v Jičíně. Wakovi. K rapu se dostal na střední (2004), kde se seznámil s Erikem, tedy člověkem, který má amatérské homestudio a zasebou již pár nahrávek. Wako dostává impuls, začíná psát svoje vlastní texty a brzy vznikají společné věci, které vyplynou až v projekt s názvem SpitYaCrew. Bohužel brzy jde SpitYaCrew do sraček. Erik zjišťuje, že se spíš uplatní jako fízl, než aby posouval dál svůj rap. Následující rok Wako pracuje na svým vlastním homestudiu a brzy začíná makat s člověkem, který si říká Jacob, starajícím se o nahrávky, které se převážně pouští na housepárty mezi známejma. Po roce přichází delší pauza, Waka začínají zajímat více bitches než music a právě jedna taková ho od všeho odstavila až do roku 2009, kdy se seznamuje s DJem Alim, který ho přivádí do svého amatérského homestudia. Po pár opileckejch session vznikají první tracky (např. track „Musíme jet„).. Za nějaký čas je ale opět všechno jinak a Wako se dává dohromady s jičínskejma boys a vzniká pokračováni SpitYaCrew, tedy ZPíčiBoyz (Kalvoo, Supra, ExtrapeCord, producent Vilmer a DJ Ali). Brzy na to vychází pod Vilmerovým „labelem“ CNRecords mixtape DropItRap. Začíná se jezdit po východu a severu Čech a koncertuje se. Ovšem ZPíčiBoyz nefungují tak, jak by si Wako představoval, kluci na to serou a vše padá na jeho hlavu, tudíž se na to brzy taky vysere. Současně se ale v tu dobu seznamuje s Pardubickým ->> Rookem, s kterým začíná fellit a dokonce to dojde až ke společné show na HHK. Rook se v té době pohyboval o něco výš než Wako. Nicméně krátkou chvíli na to ho kontantaktuje spolu s Akademym, zda by jim nechtěl dělat hypemana. Wako samozřejmě neváhá a připojuje se k nim. Po nějaký době začíná psát opět svoje věci (např. Eastriders do hymny SlangLikeThis). V tu ránu se zrodila myšlenka na solo EP. Wako dal do kupy pár věci a jel je nahrát do studia společně s Rookem. Ve studiu je napadá společný projekt, tedy Rook´s Squad EP (únor 2012). Věci se díky EP začínají rozjížděť a jezdí se na plno shows. Od té doby Wako píše skoro pořád a začíná konečně makat na svém solo EP, které nám představuje videem k singlu „Cherry“ (klip má na svědomí Matěj Černý). EP, celým názvem Criminality EP vyšlo 8.8.2012 a momentálně se ven dostal druhý klip (opět MČ) na mnohem hlubší track - SS remix (ft. Rook, prod. Cassius Cake).

V současnosti je venku Criminality 2 a chystají se další nové projekty. V nejbližší době vyjde mixtape a pak se plánuje plnohodnotný CD Rook´s Squad, takže se dávají dohromady beaty a řeší se koncept alba a to není zdaleka všechno, na co se můžeme v budoucnu těšit.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
\\Cherry// video   130
Přehrát nezařazené písně


Rook's Squad ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.