Kecárna Playlisty

RRockbitch - texty

rockbitch-599012.jpg
Texty písní

texty písní

Rockbitch, britská, ženská (Skinner stal se manažerem skupiny) rocková kapelá hrajicí z počatku rock inspirovaný jazzem a folkem (skupina Red Abyss), pak metal a punk. Kapela byla původně založená v roce 1989 jako Cat GeneTiCA basistkou Amandou Smith-Skinner ("Bitch") a kytaristou Tonym Skinnerem ("Beast"). Band byla později přejmenován na Red Abyss. Po rozvazání skupiny v roce 2002 holky žijí ve Francii jako polyamorní, pohánská, feministická komunita. V 2005 vytvořilí jinou skupinu MT-TV (progresivní rock), jež občas koncertuje. Basistka Fuse a byvalá bubeník Jo spolu s Erin Bennett hrají take akustický, altenativní rock jako Sirens. Kapela je známá svým "Zlatým Kondomem".

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Nun's Cunt   15
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Krone 13
Killer 13
Sucker 12
Tic Toc video 21
Whore česky 32
Holly video 323
Lady 10
Přehrát celé album
    Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Whore česky 32
Diva česky 19
Přehrát celé album


Rockbitch ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.