Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

RRoadrunner United - texty

roadrunner-united-523516.jpg

Roadrunner United má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Roadrunner United byl projekt organizovaný gramofonová společnost Roadrunner Records , aby oslavili své 25. výročí. To vyvrcholilo v albu vydané po celém světě 11. října 2005 pod názvem All-Star Sessions . Čtyři "kapitáni" byl vybrán, aby vedl 57 umělců z 45 minulých a současných Roadrunner kapel, a vytvářet a dohlížet na albu je 18 skladeb: Joey Jordison ze Slipknot a Murderdolls , Matt Heafy z Trivium , Dino Cazares z Fear Factory , Asesino a Divine Heresy a předtím Brujeria ; a Robert Flynn z Machine Head a předtím násilí a Forbidden . Bezprecedentní projekt byl nápadem Roadrunner UK generální ředitel Mark Palmer a Roadrunner USA viceprezident A & R Monte Conner . Projekt album byl koordinován Lora Richardson a byl promíchán Colin Richardson a Andy Sneap . All-Star Sessions plodil jednu a hudební video ("Konec"). DVD je součástí nákupu CD je dokument o "Making Of" písní. To představuje na zasedání čtyři kapitány družstev dělat své písně. [ 4 ]

13. října 2008, Roadrunner Records oznámila na své MySpace a na svých oficiálních internetových stránkách, že DVD dva-disk z Release Party-koncert, představovat písně z alba účinkoval živě, bude propuštěn 9. prosince 2008. Disk DVD je vybaven plné koncertní a dokumentární film.
Joey Jordison (Slipknot, Murderdolls)
Matt Heafy (Trivium)
Dino Cazares (Asesino, Fear Factory, ex-Brujeria, Divine Heresy)
Robb Flynn (Machine Head, ex-Vio-lence)


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Roadrunner United - The End remix video
Roadrunner United - The End (SNES Remix) video
Video Překlad Karaoke
The Enemy video
Annihilation By The Hands Of God video
In The Fire video
Tired and Lonely video
Roadrunner United - The End video
The Dagger video
Independent (Voice Of The Voiceless) video
Dawn Of A Golden Age video
The Rich Man video
No Way Out video
Baptized in the Redemption video
Roads video
Blood & Flames video
Constitution Down video
I Don't Wanna Be (A Superhero) video
Army Of The Sun video
No Mas Control video
Přehrát celé album

Roadrunner United ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.