Kecárna Playlisty

RRoadrunner United - texty

roadrunner-united-523511.jpg
Texty písní

texty písní

Roadrunner United má 5 fanoušků · Stát se fanouškem

Roadrunner United byl projekt organizovaný gramofonová společnost Roadrunner Records , aby oslavili své 25. výročí. To vyvrcholilo v albu vydané po celém světě 11. října 2005 pod názvem All-Star Sessions . Čtyři "kapitáni" byl vybrán, aby vedl 57 umělců z 45 minulých a současných Roadrunner kapel, a vytvářet a dohlížet na albu je 18 skladeb: Joey Jordison ze Slipknot a Murderdolls , Matt Heafy z Trivium , Dino Cazares z Fear Factory , Asesino a Divine Heresy a předtím Brujeria ; a Robert Flynn z Machine Head a předtím násilí a Forbidden . Bezprecedentní projekt byl nápadem Roadrunner UK generální ředitel Mark Palmer a Roadrunner USA viceprezident A & R Monte Conner . Projekt album byl koordinován Lora Richardson a byl promíchán Colin Richardson a Andy Sneap . All-Star Sessions plodil jednu a hudební video ("Konec"). DVD je součástí nákupu CD je dokument o "Making Of" písní. To představuje na zasedání čtyři kapitány družstev dělat své písně. [ 4 ]

13. října 2008, Roadrunner Records oznámila na své MySpace a na svých oficiálních internetových stránkách, že DVD dva-disk z Release Party-koncert, představovat písně z alba účinkoval živě, bude propuštěn 9. prosince 2008. Disk DVD je vybaven plné koncertní a dokumentární film.
Joey Jordison (Slipknot, Murderdolls)
Matt Heafy (Trivium)
Dino Cazares (Asesino, Fear Factory, ex-Brujeria, Divine Heresy)
Robb Flynn (Machine Head, ex-Vio-lence)

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno


Roadrunner United ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.