Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

And the waltz Goes on - text

playlist

A Waltz Goes On (A valčík pokračuje) je skladba ze studiového alba André Rieu .

Album vyšlo na celém světě dne 31. října 2011. Uvádí se v něm valčíky z celého světa, včetně "Valse Triste" (smutný valčík) z Finska, miniaturní valčík "La petite Valse" z Francie, populární waltz melodie, které vznikly v Německu.

Titulní píseň alba složila americká hollywoodská hvězda, držitel Oscara sir Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek).Skladbu napsal před půl stoletím, ještě před začátkem své herecké kariéry. Když herec, mimochodem známý i jako vynikající pianista, uviděl Andrého Rieu v americké televizi, rozhodl se mu nabídnout svou téměř zapomenutou skladbu. A André Rieu nahrál tuto skladbu se svým orchestrem ve svém nahrávacím studiu v Maastrichtu jako titulní píseň alba.And The Waltz Goes Zazněla poprvé živě v létě tohoto roku ve městě Mozarta, Beethovena a Johanna Strausse - ve Vídni - kde současný král valčíků byl oficiálně oceněn rakouskou zlatou medailí za zásluhy. I Sir Anthony Hopkins a jeho žena Stella Arroyave přijeli z Los Angeles na tuto událost. Tento okamžik byl zaznamenán na kamery a je součástí DVD, které by mohlo mít podtitul.: "André Rieu slaví ve Vídni - Vídeň oslavuje Andrého Rieu

Text přidal Levent

Text opravil Levent

Video přidal Levent


Nezařazené v albu

Andre Rieu texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.