Kecárna Playlisty

RRico & Miella - texty

rico-miella-537670.jpg
Texty písní

texty písní

Původně tvůrci indie stylu Rico Caruso a Michelle Staffieri spojili své síly, aby prokázali svůj talent a přispěli do světa Elektronické taneční hudby (EDM) svým vlastním dílem. Duo známé pod uměleckým jménem Rico & Miella, jsou perfektním spojením hudebních stylů indie-pop a electronica. Jejich talent, originalita, nevšednost a jedinečný styl přináší čerstvý vzduch do světa taneční hudby. Duo Rico & Miella jsou DJs, skladatelné, producenti a vokalisté v jednom, a své široké spektrum schopností předvádí ve všech jejich skladbách. Ačkoliv je toto jméno poměrně nové na scéně, spolupracují s mnoha skvělými jmény a jejich tvorba vychází na předních EDM labelech v čele s Protocol Recordings a Armada Records.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Ghost video   51
We Are Lost video   95


Rico & Miella ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.