Kecárna Playlisty

RRice & Curry - texty

Přidat fotku
Texty písní

texty písní

Jonny Jakobsen (narozen 17.listopadu 1963) je dánská Bubblegum tanec / eurodance umělec známější pod svou fiktivní identity indického taxikáře Dr. Bombay. Začínal jako country zpěvák Johnny s názvem Moonshine, ale proslavil až po rozvoj osobnost Dr. Bombay. Jeho debut byl v roce 1998 s albem rýže a kari, bít grafy s titulní skladbou, stejně jako Kalkata (Taxi Taxi Taxi) a SOS (Tiger vzal mou rodinu). Následně šel na rekordní alba jako faux- skotský doktor MacDoo a faux- mexické Carlito.

On získal nějakou slávu a proslulost v EUROPOP scéně. Dvě z jeho písní se objevily v Beatmania IIDX sérii videoher, a jeden z nich se objevil v Samba de AmigoRice & Curry ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.