Kecárna Playlisty

RRhett and Link - texty

rhett-and-link-212797.jpg
Texty písní

texty písní

Rhett and Link má 11 fanoušků · Stát se fanouškem

Rhett James McLaughlin (*1977) a Charles Lincoln "Link" Neal III (*1978) známe hlavně díky jejich internetovým videím a jejich show na YouTube (Good Mythical Morning). Věnují se ale také hudbě. Poprvé se poznali na škole a od té doby jsou nejlepší přátelé. Jejich kariéra začala tvořením videí pro různé společnosti. V lednu 2012 začali tvořit vlastní pořad, ve kterém řeší různá témata nebo dělají challenge (např. sníst papriku, hmyz nebo různé kombinace pochutin, zadržet vzduch pod vodou atd). Písničky dělají na různá témata. Mezi nejsledovanější patří Epic Battle, OCD, Pillow, Vacation či Fast Food.Správcem interpreta Rhett and Link je Eva01; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.