Kecárna Playlisty

RRevolting Cocks - texty

revolting-cocks-597690.jpg
Texty písní

texty písní

také známá jako RevCo , jsou americko - belgická industriálně rocková kapela, která začala jako hudební vedlejší projekt Richarda 23 z Front 242 , Luc Van Acker a Al Jourgensen z Ministry. Vzniku kapely předcházela úsměvná historka z francouzského baru v Chicagu, kde se pokoušeli objednat něco co pro ně znělo jako "revolting cock". Číšníka to urazilo a odpověděl jim, že oni sami jsou: "revolting cocks" a název kapely byl na světě. První desku vydala kapela na labelu Wax Trax a představovala směs tvrdého rocku a EMB s dominatním vzorkováním a tvrdými beaty. Richard 23 v roce 1986 kapelu opustil, pro rozdílné názory na hudební vývoj kapely. Kapelu záhy doplnili Chris Connelly (dříve Finitribe, později Ministry ), Paul Barker a Bill Rieflin (oba předtím z The Blackouts a v té době v Ministry), s jinými jako nepravidelní přispěvatelé nebo hosté. po roce 1993 se kapela v podstatě v tichosti rozpadla, ale v roce 2004 jí Al Jourgensen spolu Phildem Owensem oživil. Bohužel pro většinu fanoušků to bylo zklamání. Větší zájem vzbudila až následná deska z roku 2006, kde se vokálů zhostil Gibbym Haynesem ( Butthole Surfers, legendární vokál ze skladby Jesus Built My Hotrod z alba Pslam 69, skupiny Ministry ), vyšel též v roce 2005 na soundtracku na Saw II .

Po turné 2006 dochází opět ke změně sestavy a k oficiálnímu zkrácení názvu na RevCO. I z toho důvodu, že v některých městech (hlavně amerických) byly plakáty kapely zakazovány pro vulgárnost v názvu kapely)

V následujících letech dochází k návratu minulých spoluhráčů z důvodů různých výročí jako bylo výročí vzniku Wax Trax! Records, nebo k výročí vydání prvního alba.Správcem interpreta Revolting Cocks je IneM; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.