Playlisty Kecárna
Reklama
playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Už jsi někdy přemýšlel, kdo jsi? A proč jsi tady? Jaký je tvůj účel?
Tvůj cíl? Dali ti jméno, dali ti informace a dali ti rady. Řekli ti co je dobré a co zlé, co je správné a co nesprávné. Vychovali tě. V televizi ti ukázali ideální vzory, na titulkách časopisů ti ukázali jak by si měl vypadat, a jak by ses měl chovat a co dělat. Ale kdo jsi skutečně ty? Nebo lepší otázka je, kým chceš ve skutečnosti být? A neztrácej čas bytím někým, co ti ukázali ve škole, v rodině, v televizi, v časopisech a tam venku, že je dobré. Ale buď tím, kým ty si myslíš, že je dobré. Buď tím, kým chceš být ty. Ne tím, kým tě chce mít okolí a svět. A je jedno, jestli teď sedíš někde v koutě a myslíš si, že nejsi důležitý. Ty jsi důležitý a svět potřebuje, abys byl šťastný. A štěstí je následovní svých vlastních vizí a vlastních snů. Je jedno jestli teď sedíš v dětském pokojíčku, nebo v saku někde v kanceláři, hlavně si nikdy nemysli, že nejsi tak dobrý jako ostatní.
Ty jsi vyjímečný tím, jaký jsi. A nevzdávej se víry a naděje, že věci v tvém životě můžou jít podle tvých představ. Připusť tu myšlenku. A ať se ti v životě stalo cokoliv, věřím že toho bylo hodně a že je zázrak že tu stále ještě stojíš. Věř že ten život můžeš mít takový, jak si přeješ. Ale musíš tomu věřit a musíš pro to něco udělat. Tohle je život. Můžeš dělat cokoliv chceš, můžeš být kýmkoliv chceš. Je to tvoje cesta, tvoje volba, tvoje vlastní přesvědčení. Měj svoje sny a nenech si je nikým vzít. Nikým, kdo ti nevěří. Nikým, kdo tě znehodnocuje. Žádným rádcem. Nikdo neví lépe než ty, co je pro tebe to nejlepší, ať je to cokoliv. Rozhodni se a začni to dělat, začni tím být. A neztrácej čas hloupými věcmi jako párty, drogy, chlast, ztrácením času s lidmi, kteří tě brzdí. Ale věnuj svůj čas děláním toho, co chceš skutečně dělat. Dej do toho celé své srdce a jednou to budeš mít. A neposlouchej svoji mysl, která tě zpomaluje. V hloubi duše víš, že na to máš. Toužíš po štěstí a štěstí je následování svých vlastních cílů. Ty jsi pánem svého života. Vykašli se na všechny ty celebrity, mega hvězdy a začni žít svůj vlastní život. Neztrácej čas žitím života druhých, ale investuj čas do rozvíjení svých vlastních schopností.
A ano možná schytáš tvrdé rány, znehodnocení, odrazování, zpochybňování, selhání. Ale věř, že nic nebolí jako to, když promarníš život děláním toho co jsi nechtěl. A bytím , snažením se být, tím kým jsi nechtěl být. Nic nebolí jako vědění toho, že si do toho nedal všechno. Změn svůj život. Jsi to ty. Velká bytost. Tak zavři oči a představ si svoji budoucnost, tak jak ty si ji přeješ. Kde chceš být za rok a mysli na to. A věř že je ti možné. Stačí se rozhodnout a změnit svůj život. Změna je dobrá. Dokážeš to, já ti věřím.

Text přidal Saman157

Video přidal Saman157

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Změň svůj život

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.