Playlisty Kecárna
Reklama

Je to tvůj boj 2 - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Marcus Revolta:
Takže právě prožíváš peklo. A to nadšení ze života přešlo. Ano chápu, že máš depresi, úzkost. A cítíš se jak troska, kokot. Myslíš, že to neznám brácho? Ty dny, kdy se cítíš jako záchod? Jsi na to sám, ale musíš přestat litovat, ležet, vzpomínat a brečet. Ser na drogy, ser na párty, ser na vyjebaný chlast. Nejsi nula, tak se začni kurva chovat jako chlap. Je mi jedno, kolikrát jsi dostal kudlu do zad. Je mi jedno kdo ti ublížil, jestli ona, nebo tvůj brat. Ty jsi jediný, kdo může být tvůj kat. Vstávej ze dna, brácho teď je tvůj čas. Ukonči to dennodenní psycho. Tak se naser a změň svůj život!
R:
Srdce bojovníka, víra neumírá, probuď v sobě tygra, ten co neuhýbá, před výzvou kterou čelíš právě teď, musíš rozjebat tu iluzorní zeď strachu, kolik ještě potřebuješ času? Pochop, že minulost je v tahu. Tvoje vítězství je jediné co beru, teď je čas na změnu!
Nenech svoje myšlenky, aby tě ovládaly. ''Vždyť já jsem úplně v prdeli. Úplná troska kámo.'' Všechno špatné, co si o sobě myslíš a jak se cítíš, není skutečné. To tvoje mysl se tě snaží přesvědčit, že je to pravda. Ale není. Ty nejsi tvoje mysl, a máš schopnost se rozhodnout a přestat ji poslouchat.
Hej! Čum na mě a řekni mi. Kdo je pánem tvého života? Už jsi zapomněl na všechny svoje sny? Přes všechny ty šedivé dny? Vzpomeň si, kdo doopravdy jsi. Hrdý bojovník, co bojuje se ctí. Ten, co nepřestává ani v dešti. Řeknu ti to klidně stokrát, věř si! Zvedni hlavu, za svými sny proti davu. Dej si slib, že já kurva vstanu po každé ráně na bradu. V jakémkoliv stavu, přes všechnu zradu. Svoje sny opevnit v hradu. Brácho to je život, pot a krev, nebuď z toho mimo. Musíš být silný, a říct přímo všem svým bolestem ''Už na to seru, teď je čas na změnu!''
Srdce bojovníka, víra neumírá, probuď v sobě tygra, ten co neuhýbá, před výzvou kterou čelíš právě teď, musíš porazit tu iluzoní zeď strachu, kolik ještě potřebuješ času? Pochop, že minulost je v tahu. Tvoje vítězství je jediné co beru, teď je čas na změnu!
2x R:
Srdce bojovníka, víra neumírá, probuď v sobě tygra, ten co neuhýbá, před výzvou kterou čelíš právě teď, musíš rozjebat tu iluzorní zeď strachu, kolik ještě potřebuješ času? Pochop, že minulost je v tahu. Tvoje vítězství je jediné co beru, teď je čas na změnu!
Pamatuj, naše síla nepochází z našich svalů, ale pramení z našich hodnot, a z naší duchovní podstaty. Naše síla má hodnotu do té míry, do jaké ji používáme abychom pomohli druhým být také silní. Teď máš sílu. A já věřím, že ji použíješ moudře.
(Instrumental)

Text přidal WhiteMike

Text opravil Saman157

Video přidal WhiteMike

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Změň svůj život

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.