Playlisty Kecárna
Reklama
playlist Playlist
Denně zažíváme věci, kterým nerozumíme. Negativní myšlenky, že nejsme tak silní, jak jsme si mysleli, že jsme. Že nejsme tak dobří, jak by jsme chtěli být. Že jsme selhali. Pochybujem o sobě a pak pochybujem o druhých. Nevěříme si, a tak nevěříme druhým. Přestáváme mít rádi sebe a přestáváme mít rádi druhé. A hledáme útěchu v drogách, alkoholu, sociálních sítích, v penězích, v nahánění obdivu, v kritizování a řešení životů druhých včemkoliv jen, aby jsme se aspoň chvíli cítili dobře a nemuseli se podívat sami sobě do tváře. A udělat něco s tím svým životem. Tolik negativních emocí, pocitů, které kontrolujou naše názory, chování, náš pohled na život a na svět. Ztráty, zrady, bolest, trápení, nerozhodnost, nízké sebevědomí, strach, zlomené srdce, zklamání – jak přes všechno tohle být šťastný a věřit v sebe a lepší zítřky.
Všichni chceme žít nejlépe jak umíme a být šťastní a dosahovat svých cílů o kterých sníme. Chceme mít přátele, kteří nás nezradí. Všichni chceme překonávat překážky. Tak co nám brání? Naše mysl, protože všechny ty negativní věci, pocházej z tvojej mysli a většinu ti tam nakecali druzí a když jsi tomu uvěřil, stalo se to realitou. Ale přes všechno tohle existuje jedna věc, kterou by jsi měl vědět, jeden stabilní údaj, který jediná jistota v tvém životě – jsi to TY! Tvoje duševní síla, kterou máš a můžeš ji kdykoliv probudit a použít, abys překonal všechny ty trápení, úzkosti, strach, protože ty jsi duchovní bytost. Ten jediný zdroj tvořivé síly, na které mysl parazituje, aby přes všechny svoje negativní myšlenky vytvořila negativní realitu, ale ty nejsi tvoje mysl a máš moc dostat se nad svoji mysl a přestat ji poslouchat. Ty jsi obrovská nesmrtelná bytost. Tak se vzbuď!
Nikdy nevěř svojim pochybám.
Probuď se, k činu tě vyzývám.
Jsi tygr! Ty jsi velikán.
Jsi mistr, ty jsi hurikán.
Jsi silný, jsi bystrý, jsi úžasný člověk.
Nikdy nepřestaneš věřit sám sobě,
ve svém nitru to sám sobě dlužíš,
jsi statečný bojovník tělem i duší.
Máš talent, máš schopnost o které nikdo netuší
a ti kdo to nevidí jsou slepí a hluší.
Já to v tobě vidím, jsi obrovská bytost,
co má strachem a bolestí potlačenou schopnost.
Ale dávám ti šanci, teď máš možnost
otevřít oči, najít svou totožnost.
Mně je jedno co bylo včera, teď je tvůj čas
změnit svůj život a povstat znovu zas.
Ten na koho jsi celý život čekal, jsi ty. Ty jsi pánem svého osudu. Změn svůj život!

Text přidal Saman157

Videa přidali Saman157, Lusy159

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Změň svůj život

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.