Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Retore - Jen S Tebou - text

playlist

Jen s tebou já vím co je láska, jen s tebou mě všechno láká, jen s tebou chci mít dítě krásné, jen s tebou chci prožít vášně jen s tebou ty a ja pod peřinou jen s tebou je sekunda hodinou jen s tebou vidim život lepší jen s tebou chci život delší jen s tebou si tvořím sen jen s tebou chci byt každy den jen s tebou citim radost jen jen s tebou chci byt člověkěm jen s tebou citim že jsi mou jen s tebou mam husí kuži jen s tebou mam silu v nouzi jen s tebou moje srdce touží.

jen s tebou zakřičím LIDI POTKAL JSEM LÁSKU.
jen s tebou, jen s tebou.
jen s tebou pujdu o pulnoci rano na prochazku, jen s tebou, jen s tebou jsem za ty chvile velmi štastny, jen s tebou, jen s tebou nebudu mit nikdy starosti a vrasky, jen s tebou.

pamatuješ na balkoně jiskřeli oči to byli ty noci jen s tebou.ten přiběh neskončí nikdy se loučit chci to zase zažít jen s tebou.Chci ten čas vratit svoje chvile travit lasce se učit jen s tebou. kolemjdouci zdravit vzajemně hladit vzpominat na mladi jen s tebou. projizdět se autem milovat se za volantem tvořit tandem jen s tebou.Nejsem na kolenou mam svou vyvolenou travit svoji dovolenou jen s tebou.Skakat do postele usinat vedle sebe potírat medem jen s tebou.Ted tady mi chce radit snist tabulku čokolady ja byt pořad mlady, jen s tebou

jen s tebou zakřičím LIDI POTKAL JSEM LÁSKU.
jen s tebou, jen s tebou.
jen s tebou pujdu o pulnoci rano na prochazku, jen s tebou, jen s tebou jsem za ty chvile velmi štastny, jen s tebou, jen s tebou nebudu mit nikdy starosti a vrasky.

Text přidal _SawKo_

Text opravil daviddek123

Video přidal _SawKo_

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.