Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Opuštěný chlapec - text

playlist

Už jako malé dítě, které otevřelo oči v sirotčinci, práce v kuchyni, nezahodil nikdy minci.
Rodiny ho nechtěli, říkal čert to vem.
Jednoho dne mohl vyjít v klidu ven.
V 18 letech, na to právo měl, rozloučil se s kamarády, řekl „s pánem bohem“.
Najdu svojí rodinu, s radostí, nebo smutkem, pokračuje cestou svou, se svým zármutkem.
Vydělané peníze použil na chleba, a byt.
Čas utíkal, chlapec stále hledal, chodil do knihoven,kaváren na internet,měl jediný sen, vrátit se v čase mýt mámu,tátu teď hned,hledal svůj původ ale, marně nenacházel. Časy stále plynuli, 30 na krku chce to vzdát ale, v dáli slyší větu „Synu náš“.


[R]:Každý příběh není šťastný. NO TO NENÍ.Každý příběh končí jinak.DOBŘE NEBO ŠPATNĚ.Každý příběh má svou cestu dáál,dáááál.Každý příběh má svůj znak.MÁ SVŮJ ZNAK.


Ahoj Tati,Ahoj Mami, slzy v očích ste mi dali.
Sakra proč?!Proč ste se mě vzdali? Nevím zda být šťastný, nevím zda být smutný. Proč se tohle stalo?.. Byl sem tak špatný? Nevím co jsem udělal!
Řekněte mi něco Prosím! Řekněte mi něco! Prosím!Řekněte mi něco!Prosím!Řekněte mi něco!NĚCO!

Synu náš,neměli jsme zkušenosti,byly jsme mladí, s malým bytem bez jídla.
Přišlo dítě na svět,nebyla jiná možnost..Vzdát se tě,ať vyrůstáš v teplém domě s jídlem v ruce,chceme ať víš, že mi Tě vždycky milovali!Každý den Ti z vydělaných peněz hračky posílali!Promiň synu,to my jsme Tě zklamali!My jsme tě zklamali!
Chlapec letí k nim,chce je obejmout, ale nejde to , oni mizí se slovy„ ze zhora tě milujeme oba!“.Opuštěný chlapec se slzami v očích Děkuje Bohu!


[R]:Každý příběh není šťastný.NO TO NENÍ.Každý příběh končí jinak.DOBŘE NEBO ŠPATNĚ.Každý příběh má svou cestu dáál,dáááál.Každý příběh má svůj znak.MÁ SVŮJ ZNAK.2x

Kdy zestárnul se svou přítelkyní a 2 dětmi,vždy jim vyprávěl o svých rodičích jako o hrdinech.jednoho dne v 70 letech zemřel,ale nikdy už nebyl opuštěný, na zemi prožil krásný život se svou rodinou, a v nebi se svými rodiči,které mohl konečně obejmout.

Text přidala AndynkaAndy

Text opravila AndynkaAndy

Video přidala AndynkaAndy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.