Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Yin Yang ft. MAAT - text

playlist

Vím jaké je to chtít zemřít, zároveň vím jak si užívat.
Vím co je zakročit, znám jaké je to se jenom dívat.
Věřit v něco víc, vím co je ztratit víru.
Vím co je žít fakt bez hranic, zároveň znám i bídu.
Já vím co je zločin, zároveň znám to co mi je svatý.
Vím kdy skončit, zároveň často netuším kde mám začít.
Já znám sídliště i vilu, já znám BMW i Škodu.
Já znám lásku i nenávist, já znám světlo i temnotu.
Já znám štěstí i náhodu, znám přátelství i samotu.
Viděl jsem bílou i černou, znám to dolu i nahoru.
Vím jaké je to ztratit, vím jaké je to získat.
Vím jaké je to být milován, jaké být vypískán
Míval jsem texty o ničem, teď mívám texty o něčem
Měnil jsem holky ob víkend, chvíli jsem býval panicem
Býval jsem středem pozornosti, byl jsem dlouho všem jedno.
Viděl jsem život jak ráj, viděl jsem život jak peklo.

No tak mě nauč něco co neznám, Ukaž mi něco co jsem neviděl, neviděl. Všechno jsem poznal dávno z obou stran, život je spoluhráč i nepřítel.
(Yin Yang)

Kdysi jsem bloudil, teďka vím kam, život je změna Yin Yang, z ničeho milion, pim pam, bylo to bloklý teď pin mám, teďka tuna, dřiv gram, nechtěla teď to má význam, já dobře vím co je být sám, taky co je fame, za to dík vám. Vím co je získat co ztratit, nevím co je říct dík tati. Ale vím co budu chtít dát svýmu dítěti. vím co je dávat a brát, vrchol a pád, ležet a vstát, vím co je se bát, nemít strach prcat na stát.
Pusinka všem těm co nechtěli, teďka chtěj felit chtěj měnit levely, chtěj klip každou vyjebanou neděli. Dřív jsem se modlil aby věděli, kdo sem pod sem seznam se s bosem. Kdysi MHD teďka vozem, kdysi mi máma platila účty, teď jezdí v mým autě to jentak z úcty mami. Život je fakt fakt funny, dřív jsem nemohl vyhnat kurvy z hlavy, chtěl jsem prcat jak králik, jak Bux Bunny, teď jsem dospěl, vidím to z druhý strany. Další rok v tomhle, ukaž to, co jsem nezažil v tomhle tom kraji, znám zlo ??.. Taky boys bez vady, tak pojď ukaž to co jsem nezažil tady.

No tak mě nauč něco co neznám, Ukaž mi něco co jsem neviděl, neviděl. Všechno jsem poznal dávno z obou stran, život je spoluhráč i nepřítel.
(Yin Yang x8)

V jádru jsem fakt hodnej, aka good boy, ale svět mě naučil bejt zlej a mojí krev nechal v žilách stuhnout. Fakt hodně empatickej jsem, ale svět mě nutí bez lítosti ke všem co mě chtěj vidět zdechnout
Vím jaký to je nemít nic, bejt úplně bez síly, vím jaký to je nemít sílu, bejt prázdnej a nic necítít, za chvíli z toho zešílíš, lepší je naději věřit víš, naučit se cejtit příležitosti a nikdy nebát se jít blíž.
Předávám hořkost světa, ale jsem pozitivní jak byl můj děda, rozdávám radost i když mám pocit, že mám pořád jenom deprese, jebat! Umím bejt na všechno sám, ale i v týmu bejt jeden z vás, umím všechny kolem sebe srát, umím pomáhat brát ale i dát.
Jsem ve znamení vah, bacha na to jak se máš v plánu chovat k nám, když není rovnováha tak znám jenom dva stavy tak jsem buď jsem tvůj vrah nebo brácha. Kvůli tomu vím jaké je to lidi ztrácet, skončili dlouhodobý spolupráce, s několika lidma jsem ve válce, i když nic z toho jsem nechtěl chápeš?

Text přidal Kubikula99

Text opravila nikela

Video přidala dDdes47


Con Lai

Renne Dang texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.