Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

RRemedy Remains - texty

remedy-remains-586973.jpg

Remedy Remains má 7 fanoušků · Stát se fanouškem

Vznik naší bandy má na svědomí Adam, jehož snem bylo mít jednou úspěšnou a fungující kapelu a rozhodl se pro to něco udělat. Začal hledat lidi co by do toho šli. Jedním z těch lidí byl Todd. Tou dobou už pomalu začalo něco vznikat, ale co je důležitější vznikl název REMEDY REMAINS. Pořád to ale nebylo ono. Nedokázali jsme vám předat to co jsme chtěli, nezvládli to zahrát, střídali členy. A i když jsme po dlouhé době získali talentovaného Mattyho, pořád to tak úplně nefungovalo. Myšlenka byla stále zakrytá někde v našich hlavách. V roce 2014 se k nám přidal bubeník Matthew, a to bylo přesně to co jsme potřebovali. Konečně jsem z toho cítili ty emoce a viděli, že by to mohlo nabrat ten správný směr. O rok později se k nám jako poslední chybějící článek přidal Dave. Dnes konečně přenášíme myšlenky skrze songy a je to tak. Jak jsme si to představovali. Je podzim roku 2015 a vydáváme EP tři roky po našem startu.
Členové: Adam, Martin, Todd, Matthew, Pavel


Nezařazené písně Video Překlad Karaoke
Dead Story [LIVE CORE NIGHT 2015 ] video
Bloody Night [ LIVE Šumperský Majáles 2015 ] video
Black widow [ LIVE Šumperský Majáles 2015 ] video
Shards & Scars video
Přehrát nezařazené písně
EP

(2015)

Video Překlad Karaoke
Dead story video
My Revenge video
In Shadow video
This Fate is Broken video
Black Widow video
Bloody Night video
Přehrát celé album

Správcem interpreta Remedy Remains je KateP; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.