Kecárna Playlisty

RRemedy Remains - texty

remedy-remains-586973.jpg
Texty písní

texty písní

Remedy Remains má 7 fanoušků · Stát se fanouškem

Vznik naší bandy má na svědomí Adam, jehož snem bylo mít jednou úspěšnou a fungující kapelu a rozhodl se pro to něco udělat. Začal hledat lidi co by do toho šli. Jedním z těch lidí byl Todd. Tou dobou už pomalu začalo něco vznikat, ale co je důležitější vznikl název REMEDY REMAINS. Pořád to ale nebylo ono. Nedokázali jsme vám předat to co jsme chtěli, nezvládli to zahrát, střídali členy. A i když jsme po dlouhé době získali talentovaného Mattyho, pořád to tak úplně nefungovalo. Myšlenka byla stále zakrytá někde v našich hlavách. V roce 2014 se k nám přidal bubeník Matthew, a to bylo přesně to co jsme potřebovali. Konečně jsem z toho cítili ty emoce a viděli, že by to mohlo nabrat ten správný směr. O rok později se k nám jako poslední chybějící článek přidal Dave. Dnes konečně přenášíme myšlenky skrze songy a je to tak. Jak jsme si to představovali. Je podzim roku 2015 a vydáváme EP tři roky po našem startu.
Členové: Adam, Martin, Todd, Matthew, Pavel

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát nezařazené písně


Správcem interpreta Remedy Remains je KateP; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.