Playlisty Kecárna
Reklama

Hardcore - text

playlist Playlist
Prosim tě zůstaň, nikam nechoď. Vim že občas na nebi lítám s mou raketou. Nepřijde mi že jsem tak moc, že musím jít na detox. Vím jaký to je bejt na dně, spadnul jsem hubou na beton. Kotě zvládneme to! Tak jako vždycky. Ty jsi taky proměnlivá jako mystik. Většinou se mazlim jako méďa, ale když mi přepne jsem nebezpečnej jako grizzly. Pochop jsem od pondělí do soboty v práci, abys mohla na manikůru musim do továrny, proto sorry že mi je u prdele že máš krámy, a že tě sere že za noc vypálim dva grámy. Přes to všechno tě fakt miluju, nenechám tě jít, mě to nezajímá, ona je moje, já jsem její. Ani přes ty chyby v mejch očích lepší jiná není, tahleta věc je příběh o mně a o mojí paní.
Ref.:
(4x)
Kotě mám tě fakt rád, vim že je to někdy hardcore, buď budu s tebou, nebo nebudu s žádnou. Pojď mě obejmout, tohle nevyřešíme hádkou. (nou nou)
My jsme spolu zažili, to co by jiný rozdělilo. Tys mě viděla když jsem byl vyjetej, byl jsem fakt hrozně mimo. Ještě teď se divím, že se mnou bys chtěla mít mimino, je to tim že víš že tě miluju i když jsem dylino. Vim, že se občas chovám jako vůl, ale mohla bys ocenit že dřu jako kůň. Chvíli na mě nemluv, dokud síly nenaberu, někdy bych tě nejradši nechal zmizet jak Arabelu. Ale ne, jen mě nech jít s kámošema ven, zavolej holkám, na chvilku na mě zapomeň. Mám tě plný zuby, proto tě posílám k vodě. Vždycky se těšim na usmiřování na kapotě. Vim, že když odejdeš, tak se i vrátíš, protože ti dělám uplně to samý. Ona mě miluje tak moc, jako miluju já jí!
Ref.:
(5x)
Kotě mám tě fakt rád, vim že je to někdy hardcore, buď budu s tebou, nebo nebudu s žádnou. Pojď mě obejmout, tohle nevyřešíme hádkou. (nou nou)

Text přidal Pablo24

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Blakkkak

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.