Playlisty Akce
Reklama

RReal McCoy - texty

real-mccoy-234225-w200.jpg
Texty písní

texty písní

Skutečný Mccoy, původně známý jako MC Sar & Real McCoy, je německá Eurodance skupina , nejlépe známý pro jejich 90s singly " Another Night "a" utéct ", které byly obě... Top 10 hity po celém světě.

Skutečný Mccoy je duchovním německého rappera a producenta Olaf "O-Jay" Jeglitza . Poté, co vydal několik limitovanou edici 12 "singlů v Německu pod různými názvy projektů (např. Alliance, Obdivovatelé) na jeho vlastním labelu "FRESHLINE Records" (založena v roce 1988 Frank "QuickMix" Hassas & O-Jay ), jejich první velký průlom přišel v prosinci 1989, kdy kryt z Technotronic hit " Pump Up The Jam "šel do # 16 na německé singlů. Juergen větru vstoupil do produkční tým před jeden byl propuštěn.

V tomto bodě, akt byl anonymní, takže za druhý singl, původní skladby "Je to na vás", zpěvák Patsy Petersen a "rapper" Shampro byly zařazeny do skupiny vstoupit. O-Jay se cítil nesvůj, že frontman , tak Shampro naznačil O-Jay rapuje. Jediný, na jeho vydání v roce 1990, dosáhl # 11 v Německu. Album On The Move byl také vydán.
Another Night

Vydali čtyři další singly ("Nepřestávej", "Make A Move", "Pojďme si promluvit o lásce" a "Ne Showbo"), ale žádný z nich nebyl schopen dosáhnout stejného úspěchu "Je to na vás" nebo "čerpadlo Až The Jam - Rap ". Tak to šlo trochu klid na chvíli, až se spojil s Davidem Brunner, vedoucí oddělení A & R na Hansa Records , v roce 1992. Jejich výrobní společnost "Freshline" podepsal exkluzivní smlouvu s Hansa na konci roku 1992. Brunner zapůsobila píseň s názvem " Another Night ", ale byl nespokojen s Petersena vokály .

Přesvědčen, že měl hit na ruce, Brunner přesvědčil FRESHLINE nechat Hansa vydat novou verzi "Another Night" s Petersen (napodobovat Karin Kasar vokály) a O-Jay, aby se stala pánská část dua "MC Sar & The Real McCoy ". Another Night byl # 18 hit v Německu v roce 1993 a po celé kontinentální Evropě , po němž následuje album Invaders prostor, ale pak Clive Davis v Arista Records v USA projevila zájem. On už měl úspěch s Ace Of Base do Spojených států a teď chtěl udělat to samé s re-značkové pravé ořechové.

Nová videa byl vyroben, další zpěvačka Vanessa Mason našel tvořit trojice a jeden výstřel na # 3 na Billboard Hot 100 na konci roku 1994, a to i sahat # 1 na Radio & Records časopisu CHR / Pop Airplay chart. To byl také re-povolený ve Velké Británii , kde to jen sahalo # 61 v předchozím roce. Tentokrát to bylo mnohem úspěšnější a během tří týdnů se vyšplhal na # 2, prodávat více než 312.000 kopií a také sahal # 1 v Austrálii. Sledování, " Automatic Lover ", sahal # 52 na vývěsní tabuli horký 100, # 58 ve V. Británii a # 5 v Austrálii. " Run Away "se stal navazuje singl" Automatic Lover ", to se stalo na druhém # 1 jeden v Austrálii, a také se dostal do # 3 v USA v roce 1995 (a # 6 ve V. Británii). Oživený-up US album s názvem Another Night byl propuštěn, s některými novými skladeb, i vokály Karin Kasar a skutečný Mccoy byl udělen Best New Act na American Music Awards v roce 1995.

"Láska a oddanost" byl hit # 11 ve V. Británii v dubnu tohoto roku, a "Pojď a Get Your Love", cover písně od Redbone , vyvrcholil u # 19 na obou stranách Atlantiku končí skvělý rok pro akt. Krátce poté, Petersen opustil jednání a byl nahrazen Cork Lisa.

Album "Another Night" je adaptace německých vydání "Space Invaders", ale s menším počtem Eurodance skladeb (které byly zcela vlevo unfeatured) než původního německého alba a několika nových dolů tempa skladeb, jako je "Pokud byste měli někdy pocit, Lonely [Deep In The Night] ", a singly" Pojď si pro vaši lásku "a" Sleeping s andělem ".

Dva z těchto skladeb "Streetfighter" a "Je suis Amoreux" lze nalézt na kanadské vydání "The Remix Album".
One More Time

V roce 1997, skutečný Mccoy se vrátil s novým singlem a albem "One More Time", tentokrát s Masonem a korek, který skutečně provádí na záznamu. Album bylo co-psaný s americkým skladatelem / producent Brent Argovitz který přinesl Cork do kapely. Jeden sám byl propuštěn v mnoha zemích po celém světě na vinylu a CD - maxi singlů s celkem 18 remixů mezi všemi verzemi. "One More Time" (single) vyvrcholil u # 27 na Billboard Hot 100. To se stalo Top 20 hit na obou rytmické / Dance formátu rádiu a na Hot Dance Club Play chart. Nicméně, "One More Time" zcela vynechal britský žebříček jednotlivců . Několik dalších nezadaní byli propuštěni, jako je kryt Shania Twain hit, "když nejste v tom pro lásku (já odsud)" a "I Wanna Come With You" (který "Bubbled Pod" Hot 100 . Album také představovalo skladby z pera Billy Steinberg a Chris Kusch za předpokladu, že klavírní melodii na albu skladby "Take A Look At Your Life". Bohužel One More Time (album) se nepodařilo zopakovat úspěch "Another Night". Netrvalo dlouho a skupina rozpadla.
Od rozdělení

I když se skupina rozhodla zastavit nahrávání společně, byly zcela nový line-up najal tvořit "nové" Real McCoy v roce 1999, stejně jako výrobci 2 Unlimited udělal o rok dříve. Jason, Gabi a Ginger zaznamenal zbrusu novou verzi 1990 hitu "Je to na vás," stále představovat O-Jay je rapuje v aktualizované podobě, která byla vydána pouze v Německu, Rakousku a Švýcarsku. V roce 2000, oni také vydali novou píseň s názvem "Hey Now", první skutečný Mccoy melodie mají rap není pomocí O-Jay. Oba singly propadlo ke grafu.

O-Jay pokračoval produkovat a znovu míchat několik německých umělců jako Yvonne Catterfeld , B3 , Daniel Küblböck a ATC .

V roce 2003, O-Jay vydal sólové CD singl pod A45 gramofonovou (Německo) s několika směsi svým vítězným eurodance vzorce s názvem "Nite to Remember", píseň, velmi připomínající skutečný McCoy skladeb s jeho rap a ženským vokálem.

Několik " největší hity "kompilace byly vydány v posledních letech, a O-Jay založil vlastní blog v roce 2004, ve kterém se nakonec ukázalo, že největší hity skupiny byl ve skutečnosti provádí Karin Kasar. On také spekuloval, že další skupina skutečný Mccoy byl postavili bez jeho svolení, ale dosud nebyly zahájeny. O-Jay i nadále vystupuje pod názvem pravé ořechové a spolupracoval s Ich Troje reprezentovat Polsko na Eurovision Song Contest 2006 . píseň, "Follow My Heart", nedokázal se kvalifikovat do velkého finále.

Na začátku roku 2007, O-Jay začal nový label , Phears Hudba , s distribuční spolupráci SonyBMG v Německu. On také vydal zbrusu nové fyzické a digitální singl "lidé jsou stále s sex kryt 1980 je Latour domu hit, v očekávání nového alba a turné k pravé ořechové.

V červenci 2008, "Another Night" byla uvedena na místo 91 v "Billboard Hot 100 All-Time hity" seznamu. Na konci roku 2008, O-Jay podepsali novou exkluzivní smlouvu s Sony Music Německu pro Real McCoy.

V červenci 2009, skutečný Mccoy provádí v Halifaxu, Kanadě a Toronto, Kanada s kapelou vzniku O-Jay, Debbie a Gemma . Jednalo se o jejich první set představení více než deset let a také používal živé vokály na zálohování instrumentálních skladeb. Setlist sestával z "One More Time", "Run Away", "Pojď si pro vaši lásku", "Dvě srdce" (nový singl) a "další noc."

V srpnu 2009, skutečný Mccoy provedena v Engelberg , Švýcarsko (DJ BoBo a přátelé koncert).
Členy kapely
  ZOBRAZIT VÍCE

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Silly video   195


Správcem interpreta Real McCoy je Sabatonion; . Pokud objevíš, že je zde něco špatně, tak napiš správci.
Pokud chceš být také správcem, tak pošli žádost o správcovství. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.