Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

Noise ft Raprodux Homeless - text

playlist

Jou dej mi drobný vole...Ne nechte mě já žádný nemám... Dej mi drobný.. Ne prosim vás nechte mě já já nic nemám... Dej mi drobný... Mám chuť na pivoo !!

Ptáš se, kde mě můžeš vidět na rohu třetííí,
mám pod hlavou konzervu vokolo mě smetí.
Děti smějou se mi a říkaj že jsem Homelessák,
přitom mám z papírovejch krabic malej panelák.
Turistky mi házej tanga a zdravěj Hellou,
smrdí mi z huby jako bych byl Jack Sperou.
Všechny kundy bez domova se vo mě perou,
já se drbu na plešce a ptám se kurva kterou?


Neřešim nic, nic nebudu řešit, řešim jenom to, kdy budu moc hřešit. Vyspim se kdekoliv v dětskym koutku, v Tescu, Makru a když vidim loutku, která chce prudit a chce mě vyhodit. Říkám vodpal zmrde běž si vyhonit. Mám chuť na to se pořádně vyspat. Ráno vstávám v 10 musim si přivstat.

Refrén:
Jsem Homeless. Mám poblitou košili. Jsem Homeless. Mám prošoupaný kecky. Jsem Homeless. Jou a smrdim jak žumpa. Jsem Homeless.

Přes rameno deku, kulicha a pivo,
je mi báječně seru na tvý Limo.
Dej mi drobný, neboj nekoupim si chlast,
mám skvělkou postel, matraci a ňákej plast.

Nemůžu za to, to mi udělala vláda, jsem fakt nevinnej.
Někdy jsem se choval jako ?matafaka? vim to, ale nejsem jedinej. Tak proč soudit, proč nechat mě tady válet jak nic. Vim že jsem udělal chyby, ale každej chyby dělá takže jsme si kvit.

Prochcaná matrace a špína, tolouen a hlína,
zima děravý hadry ?byt na šprýtu? má vinna.
Na hlaváku v teple přespim, ale bez piva nespim,
pak vyleštim ?bambán? na další den se kurva těšim.
Vstávám, když mě probudí hlas ?satelka? na nádraží,
už ňákej pátek neřešim, kdo a co mi doma uvaří.
Koupelnu nemám, to neznám ani nechci znát,
miluju svý pyžmo, svý fousy a tiež fresh genital.

Umeju se jen když do vody spadnu nachcanej. Jsem všude pochcanej, proto má každej druhej rypák zacpanej. Potřebuju pomoc, ale spíš by mi pomohlo nepít, začit žít.
Oou shit bez pití to nejde přežít.

Refrén:
Jsem Homeless. Mám poblitou košili. Jsem Homeless. Mám prošoupaný kecky. Jsem Homeless. Jou a smrdim jak žumpa. Jsem Homeless.

Dejte mi bůra, bez chlastu umírám, lahváč a krabice bytů popelnice. Jsem volnej jak nikdo, špína jak nikdo. Bez starosti s ??? lehnu do pelechu. Spim, kde lehnu, vstávám, kde vzbuděj. Nemaj, co dělat kurvy se nuděj. Co vyhodíš beru. Co nesníš žeru. Toaletní rukáv ??? . Jsem krásnej a škoda je na mě voda. Práci mi nedaj jiná je doba. Makat neumim, nechci, tak sbírám věci, noviny, holiny židle se hoděj. Plakaj mí nožičky hlavně, když stojej, když chci jídlo, myslim chlast. Když lavička myslim spát. Tejden jsem nežral, dejte mi prosim vás.

Jsem Homeless NoNoNoNoise... Je to fakt Homeless ThuThuTHuThunderrr... Je to fakt Homeless Dave Boss Xtorm Xtorm Xtorm... Homeless

Text přidala Bazis

Text opravila Bazis

Video přidala Bazis


Nezařazené v albu

Raprodux texty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.