Playlisty Kecárna
Reklama

Strach a Hnus v Brně - text

playlist Playlist

Ukaž píseň na Facebook

Řáhol.
Do píčeee.. take me away… Tohle město mě už leze na palici kurva, je toho moc, do píči, se potřebuju na chvilku prospat, ale…
Vyrážím do baru pít v kapse mám koks a v druhý speed, sjedu se a budu k měsíci výt a potom nad ránem zabalim weed, aspoň si to myslím zase se s kurvou vyspím, všechno při starym, tak je to vždycky. Druhej den z toho v píči psychicky. Na ???? bos a ostatní nicky, holkám tu značku sypu na pičky. Mám rád milfky, mám rád lolitky, chtějí mě i když nemám kreditky. Sem fresh si s nima dát trip, vzít je na hotel sledovat strip, mko v mojitu rozpustit potom jim pustit tenhle mega hit. Dneska večer budu zářit, zářit. S děvkama se budu pářit, pářit, chci vylejt koule a potom je trápit. Nakapat, vložka v zápětí zmlátit, škrtit u toho fetit a mít se, strkat různý předměty do píče, krystaly párna drtit, sjíždět. Čubky ke mně potom budu vzhlížet. Kouříme spolu heroin, tohle je opravdu jízda. Bejby se strejdou se neboj, moje drogy jsou zkurvená síla. Potí se stav, dopřej si, směj se, vyndej se a bud crazy. Vem buchnu a píchni to do špejle, za půl roku budeš makat nad cejlou. Nevadí ted si tu pro mě a tady. Strejda tom ten má sick nápady. Nežral sem, chcípám hlady, ketamin v sobě, koušu tě do hlavy. Zbiju tě kurvo, srát na vztahy. Běhám po městě a mám top stavy. Vykouřím za den půl kila trávy, vymrdám za den tak čtyři krávy. Vyjedu za den padesát čárys, potom stoupnu za majk a dám baarin. Rulík vyvářim, chlast si vypálim, oslepnul jsem na zemi se válim. Za fetování se pochválím. Bez gumičky prcám, šoustám anály, všechny ty hous se modlej ke králi, Řáhol je král on smaží a pálí.
Ref.
Strach a hnus v tomhle městě, tím fetem se chci zabít. Nestojím v neprůstřelný vestě, protože mě můj život nebaví. Vždycky se snažím jít po správný cestě a potom jen mrdám kurvy a taky ???? dopíče!!
Shxrty.
Šorty na mě si krátkej boy, nemůžeš si se mnu hrát, no toy. Vyhod nehulit každodenní boj. Nechceš mi dát shit? Hmm tak sorry. Celý dny trávim ve vinohrahech, šest litráků BB ani sem se nenadech. Najednou půlnoc, já stojim před davem, mám největší problém s jediným slovem. Skáču jak zvíře, nestačí říct že ví že s míma baars přijde tlaková níže. Ten kdo to nezná at mi vylíže, vysaju všechno, zelenej kníže, zelenej mozek a hlavně plíce. Stejně chci stále a pořád více, nestačí stovky, vozte tisíce jou. Zvykej si rychle tohle není jen tak, žádnej sloumou jedu jak vlak, jestli nestíháš vyhul mi kak, nelíbím se ti ? řekni mi to pak. Nestojíte za to a to je fakt, nezkoušej dráždit mě provedu chvat, Řáhol je soudce tak já budu kat, nezbývá ti žádnej tah, šach mat. Nemám čas na dětský hádky. Jsem lepší čas, už nejde vrátit zpátky. Do vzduchu střílím od lihoviny zátky, v těle mín krve než omamné látky. Takhle to máme každý pátky. Hajp v mojí režii, tomu říkám svátky, nemůžeš dál tak zvyšuješ dávky, není kdy spát, den je moc krátký. Neříkam že techno je všechno maan, ale apokalypsa? Top shit maan. Do sedmi ráno rave ou maan. Občas mám problémy s tím kdo jsem. Prej Praha nespí espí cože ? Já taky nikdy když jsem v ní može to bude tím že v krku mám nože. V neděli jenom co to bylo bože. Joungers si říkají: jo to je on senor elŠorty, tequilla don. Zleju se tak že nedojdu dom a ráno mám palici jak Bigben zvon. Joungers si říkají: jo to je on senor elŠorty, tequilla don. Zleju se tak že nedojdu dom a ráno mám palici jak Bigben zvon.
Ref.
Strach a hnus v tomhle městě, tím fetem se chci zabít. Nestojím v neprůstřelný vestě, protože mě můj život nebaví. Vždycky se snažím jít po správný cestě a potom jen mrdám kurvy a taky ???? dopíče!!

Text přidal milan9922

Video přidal milan9922

Je zde něco špatně?
Reklama
Reklama

Nezařazené v albu

Reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.