Kecárna Playlisty

RRadka Kocábová - texty

radka-kocabova-540567.jpg
Texty písní

texty písní

Pěveckou dráhu začala ve svých 6 letech v Karlových Varech. Již od brzkého věku navštěvovala hodiny zpěvu, pár let se také učila hrát na violoncello a později začala hrát na kytaru.
Prozpívala se několika zpěveckými soutěžemi a navštívila letní hereckou školu, kde se seznámila s mnoha herci a zpěváky, se kterými si měla možnost zazpívat. (Jaroslav Smejkal, Dasha, Petr Kutheil, Hanka Křížková aj.)

Prošla také několika kapelami, ve kterých získala nejen zkušenosti, ale také lásku k jazzu a funku. Jednou z těchto kapel byla i kapela Catch Up Funk, se kterou jezdila a vystupovala několik let. Mezi její srdcové záležitosti prý ale také patří muzikály, kterým se věnovala ve volném čase. Nyní muzikály a kapely opustila a slyšet jí můžete převážně na soukromích akcích a soukromých koncertech. Ve volném časech nahrává také své vlastní písně nebo přezpívává písně od známých světových interpretů, které nyní dělá pouze pro své potěšení a potěšení svých fanoušků a přátel.

Nezařazené písně     Video Překlad Karaoke Zobrazeno
Přehrát nezařazené písně


Radka Kocábová ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.