Kecárna Playlisty
Obnov stránku
Desktop verze
Horní menu

LRadana Labajová - texty

radana-labajova-33821.jpg
Texty písní

texty písní

Do Prahy se dostala díky přijetí na Konzervatoř Jaroslava Ježka na obor pop-zpěv. Kvůli velkému časovému vytížení však ve škole vydržela jen tři a půl roku.
V osmnácti letech byla vybrána do - později nesmírně úspěšné - dívčí skupiny Holki. Všechno se to stalo jenom díky šťastné náhodě - původně se totiž šla se zeptat na vlak…
Holki vydržely hrát skoro pět let. Po vypršení smlouvy se rozhodla, že natočí sólovou desku. V sólové kariéře jí pomáhal Petr Fider - autor všech desek Holek a v současnosti člen veleúspěšného dua Verona.
Poslouchá různé hudební styly. Teď hodně poslouchá Deep Purple, Dolmen a N. Furtado, ale má ráda i americký pop, takže si s chutí poslechne i Christinu Aquileru.
Kromě zpívání moc ráda maluje, čte a řídí auto.
Její nejmilejší zvířátko je pejsek - čivava Frodo.
V součastnosti jsou Holki zase spolu, ale boužel už bez Kláry Kolomazníkové, která se rozhodla pokračovat ve své sólové kariéře.

Video Překlad Karaoke
Nebezpečná video karaoke
Kaleidoskop video karaoke
Máš to co málokdo má
Hledám lásku svou video
Kdo jsem já? video
Zázemí
Zůstanu stejná video
Polibky na rty
Bosá
Princezny
Přehrát celé album
Video Překlad Karaoke
Thes
Pokemon Jukebox video

Radana Labajová ještě nemá žádného správce. Pokud jím chceš být, tak napiš. Správce může zařazovat písně do alb a dělat tu pořádek. Texty písní, překlady a videoklipy jsou vkládány registrovanými uživateli.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.